April Parker Jones

April Parker Jones

Celé jméno: April Parker Jones
Místo narození: Durham, Severní Karolína, USA
Známé projekty: Supergirl, The Last ShipLost

April Parker Jones je americká herečka, která je od roku 2007 vdaná za Joseph J. Jonese, se kterým má jedno dítě. Jones je známá především díky svým seriálovým rolím, objevila se například v seriálovém hitu Lost, kde si v jedné epizodě zahrála doktorku Ericu Stevensonovou. V roce 2006 působila dva roky v seriálu Jericho, kde pravidelně hrála Darcy Hawkins.

Posléze se April Parker Jones protloukala menšími rolemi, zahlédnout jsme ji tak mohli například v 90210: Nová generace, NCIS: Naval Criminal Investigative Service či v Masters of Sex. Je ale pravda, že až v posledních letech se konečně dostala pořádně do podvědomí a dostává výraznější role. V seriálu The Fosters pravidelně hostovala několik sezón jako kapitánka Robertsová.

Následně se objevovala v If Loving You Is Wrong, kde v celkem dvaašedesáti epizodách ztvárnila Natalie Henning. Posléze přišla role The Resident, The Last Ship a také v Supergirl, kde APril Parker Jones hraje pravou ruku prezidenta Bakera. Aprl Parker Jones se také mihla v malé roličce ve snímku Spider-Man 3.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
S.W.A.T. Winnie Harrelsonová 2019 2022 3
Supergirl Lauren Haley 2018 2019 1

Filtr seriálů