Supergirl Mercy Graves

Mercy Graves

Mercy Graves

Blízká přítelkyně rodiny Luthorových, která taktéž nesnáší mimozemšťany.

Sezóny 1
2018 - 2018

Mercy Graves pracovala jako vedoucí ochranky pro Lexe Luthora v Luthor Corp. Tam dostala i svého bratra Otise. Jelikož Lex chodil se svou ochrankou téměř všude, Mercy a Otis se stali blízkými přáteli rodiny Luthorových. Mezi Mercy a Lenou navíc bylo silné pouto, které by se dalo označit až za sesterské. Leně vždy chyběl silný sourozenec, s Lexem moc dobrý vztah právě neměla.

Když byl ovšem Lex poražen Supermanem a byl zavřen do vězení, Mercy začala s Otisem pracovat pro jeho matku Lillian Luthor, která je naverbovala do svého projektu Cadmus, který víceméně vycházel z Lexových nápadů. Tím hlavním bylo zbavit se všech mimozemšťanů. Jelikož i Mercy a Otis je taktéž neměli nikdy rádi, bez váhání se upsali do takového projektu.


Bohužel i Lillian potkal nepěkný osud, a tak se Mercy a Otis museli vydat na zcela novou cestu. Jejich nenávist k mimozemšťanům byla jasná, chtěli pokračovat v týrání utlačených, ale potřebovali štvance. Jednou náhodou potkali Bena Lockwooda, který má poměrně silný vliv na lidi a dokáže je přesvědčit o tom, že mimozemšťani jsou zlí. Společnými silami tedy odhalí prezidentku Olivii Marsdin jako mimozemšťana a způsobí na Zemi chaos.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Čekal jsem typickou zlounku, ale překvapila mně.

29.10.2018 | 23:28:22

Stav titulků

Epizoda S05E13: It's A Super Life

cz45%
Odhadované dokončení zítra 20:00

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny