Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Mercy Graves

Mercy Graves

Blízká přítelkyně rodiny Luthorových, která taktéž nesnáší mimozemšťany.

Sezóny 1
2018 - 2018

Mercy Graves pracovala jako vedoucí ochranky pro Lexe Luthora v Luthor Corp. Tam dostala i svého bratra Otise. Jelikož Lex chodil se svou ochrankou téměř všude, Mercy a Otis se stali blízkými přáteli rodiny Luthorových. Mezi Mercy a Lenou navíc bylo silné pouto, které by se dalo označit až za sesterské. Leně vždy chyběl silný sourozenec, s Lexem moc dobrý vztah právě neměla.

Když byl ovšem Lex poražen Supermanem a byl zavřen do vězení, Mercy začala s Otisem pracovat pro jeho matku Lillian Luthor, která je naverbovala do svého projektu Cadmus, který víceméně vycházel z Lexových nápadů. Tím hlavním bylo zbavit se všech mimozemšťanů. Jelikož i Mercy a Otis je taktéž neměli nikdy rádi, bez váhání se upsali do takového projektu.

Bohužel i Lillian potkal nepěkný osud, a tak se Mercy a Otis museli vydat na zcela novou cestu. Jejich nenávist k mimozemšťanům byla jasná, chtěli pokračovat v týrání utlačených, ale potřebovali štvance. Jednou náhodou potkali Bena Lockwooda, který má poměrně silný vliv na lidi a dokáže je přesvědčit o tom, že mimozemšťani jsou zlí. Společnými silami tedy odhalí prezidentku Olivii Marsdin jako mimozemšťana a způsobí na Zemi chaos.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Čekal jsem typickou zlounku, ale překvapila mně.

29.10.2018 | 23:28:22

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama