Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Lillian Luthor

Lillian Luthor

Nevlastní matka Leny, která nesnáší mimozemšťany a vede Cadmus

Sezóny 4
2016 - 2020

Dlouho utajovaná postava, o které jsme pouze věděli, že je v popředí vedení anti-mimozemského projektu, ale dlouho jsme nevěděli, o koho se ve skutečnosti jedná. Lillian Luthor je vedoucí projektu Cadmus, který se snaží vymýtit mimozemšťany ze Země. Prakticky s touto myšlenkou začal už Lex Luthor, syn Lillian, který soupeřil v Metropolis se Supermanem, ale prohrál a následně si šel odpykat svůj trest do vězení.

Lillian pokračovala v jeho dílu a podařilo se jí například zajmout Jeremiaha Danverse, kterého drží v zajetí. Jejím největším úspěchem je zatím Hank Henshaw, kterého dokázala přeformovat do hrozivého Cyborg Supermana. Něčeho podobného docílila i s Johnem Corbenem, který se díky Lillianovýmu experimentování stal Metallem, věrným nápomocníkem.

Lillian má i nevlastní dceru Lenu, ke které už nemá tak blízko jako k Lexovi. Je to především dáno tím, že Lena částečně stojí za právy mimozemšťanů a navíc chce ze společnosti L-Corp udělat prosperující společnost, která se vymaní z temnot, do kterých je uvrhl Lex Luthor. Lillian díky svým nenávistivým činům proti mimozemšťanům skončí na nějaký čas ve vězení.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Co říct. Záporák.

4.5.2018 | 18:30:19
anndy

záporačka, ale na druhou stranu, kdo by se jí divil, asi neměla jednoduchý život, neznám komiksovou verzi, ale už jen to, že jí manžel dovede domů levobočka byla síla, Superman zavřel milovanýho synáčka a nenávist jen roste, je nelítostná, ale nakonec pomohla zachránit „svět“ (město)

7.6.2017 | 19:12:03
ShadowKittyGirl

Už jen za to, že vychovala Lexe Luthora by si zasloužila dát pěkně za vyučenou. Je to protivná zapšklá ženská, co překrucuje pravdu, jak se jí to hodí a svého syna zbožnuje až nezdravě. Na druhou stranu, i když je to dosti zatvrzelá záporačka, znám lepší…

27.2.2017 | 3:40:45
Kothy

zaporacka

18.2.2017 | 23:51:25
tom99

Jako lidský záporák celkem jde, ale herečka mi je docela nepříjemná…

webmaster, grafik
14.2.2017 | 0:18:50

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama