Supergirl Lillian Luthor

Lillian Luthor

Lillian Luthor

Nevlastní matka Leny, která nesnáší mimozemšťany a vede Cadmus

Sezóny 4
2016 - 2020

Dlouho utajovaná postava, o které jsme pouze věděli, že je v popředí vedení anti-mimozemského projektu, ale dlouho jsme nevěděli, o koho se ve skutečnosti jedná. Lillian Luthor je vedoucí projektu Cadmus, který se snaží vymýtit mimozemšťany ze Země. Prakticky s touto myšlenkou začal už Lex Luthor, syn Lillian, který soupeřil v Metropolis se Supermanem, ale prohrál a následně si šel odpykat svůj trest do vězení.

Lillian pokračovala v jeho dílu a podařilo se jí například zajmout Jeremiaha Danverse, kterého drží v zajetí. Jejím největším úspěchem je zatím Hank Henshaw, kterého dokázala přeformovat do hrozivého Cyborg Supermana. Něčeho podobného docílila i s Johnem Corbenem, který se díky Lillianovýmu experimentování stal Metallem, věrným nápomocníkem.


Lillian má i nevlastní dceru Lenu, ke které už nemá tak blízko jako k Lexovi. Je to především dáno tím, že Lena částečně stojí za právy mimozemšťanů a navíc chce ze společnosti L-Corp udělat prosperující společnost, která se vymaní z temnot, do kterých je uvrhl Lex Luthor. Lillian díky svým nenávistivým činům proti mimozemšťanům skončí na nějaký čas ve vězení.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Co říct. Záporák.

4.5.2018 | 18:30:19
anndy

záporačka, ale na druhou stranu, kdo by se jí divil, asi neměla jednoduchý život, neznám komiksovou verzi, ale už jen to, že jí manžel dovede domů levobočka byla síla, Superman zavřel milovanýho synáčka a nenávist jen roste, je nelítostná, ale nakonec pomohla zachránit „svět“ (město)

7.6.2017 | 19:12:03
ShadowKittyGirl

Už jen za to, že vychovala Lexe Luthora by si zasloužila dát pěkně za vyučenou. Je to protivná zapšklá ženská, co překrucuje pravdu, jak se jí to hodí a svého syna zbožnuje až nezdravě. Na druhou stranu, i když je to dosti zatvrzelá záporačka, znám lepší…

27.2.2017 | 3:40:45
Kothy

zaporacka

18.2.2017 | 23:51:25
tom99

Jako lidský záporák celkem jde, ale herečka mi je docela nepříjemná…

webmaster, grafik
14.2.2017 | 0:18:50

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny