Supergirl Lillian Luthor

Lillian Luthor

Lillian Luthor

Nevlastní matka Leny, která nesnáší mimozemšťany a vede Cadmus

Sezóny 1
2016 - 2017


Dlouho utajovaná postava, o které jsme pouze věděli, že je v popředí vedení anti-mimozemského projektu, ale dlouho jsme nevěděli, o koho se ve skutečnosti jedná. Lillian Luthor je vedoucí projektu Cadmus, který se snaží vymýtit mimozemšťany ze Země. Prakticky s touto myšlenkou začal už Lex Luthor, syn Lillian, který soupeřil v Metropolis se Supermanem, ale prohrál a následně si šel odpykat svůj trest do vězení.

Lillian pokračovala v jeho dílu a podařilo se jí například zajmout Jeremiaha Danverse, kterého drží v zajetí. Jejím největším úspěchem je zatím Hank Henshaw, kterého dokázala přeformovat do hrozivého Cyborg Supermana. Něčeho podobného docílila i s Johnem Corbenem, který se díky Lillianovýmu experimentování stal Metallem, věrným nápomocníkem.


Lillian má i nevlastní dceru Lenu, ke které už nemá tak blízko jako k Lexovi. Je to především dáno tím, že Lena částečně stojí za právy mimozemšťanů a navíc chce ze společnosti L-Corp udělat prosperující společnost, která se vymaní z temnot, do kterých je uvrhl Lex Luthor. Lillian díky svým nenávistivým činům proti mimozemšťanům skončí na nějaký čas ve vězení.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

záporačka, ale na druhou stranu, kdo by se jí divil, asi neměla jednoduchý život, neznám komiksovou verzi, ale už jen to, že jí manžel dovede domů levobočka byla síla, Superman zavřel milovanýho synáčka a nenávist jen roste, je nelítostná, ale nakonec pomohla zachránit „svět“ (město)

7.6.2017 | 19:12:03
ShadowKittyGirl

Už jen za to, že vychovala Lexe Luthora by si zasloužila dát pěkně za vyučenou. Je to protivná zapšklá ženská, co překrucuje pravdu, jak se jí to hodí a svého syna zbožnuje až nezdravě. Na druhou stranu, i když je to dosti zatvrzelá záporačka, znám lepší…

27.2.2017 | 3:40:45
Kothy

zaporacka

18.2.2017 | 23:51:25
CoRnDuCK

Není špatná.

14.2.2017 | 14:59:33
tom99

Jako lidský záporák celkem jde, ale herečka mi je docela nepříjemná…

webmaster, grafik
14.2.2017 | 0:18:50

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny