Supergirl William Dey

William Dey

William Dey

Reportér v utajení, který přijíždí do National city z jednoho prostého důvodu.

Sezóny 1
2019 - 2020

William Dey je renomovaný reportér, který v minulosti pracoval například pro The Times, Le Monde a the Daily Mail. Když se Lena Luthor rozhodne prodat CatCo, protože chce svou pozornost soustředit jiným směrem, William je přizván, aby ve společnosti pracoval. Společnost totiž odkoupila jistá Andrea Rojas, která má své vlastní plány, co provést s nejlepším zpravodajským deníkem v National city.

William Dey si ale zpočátku nepadne do noty s Karou Danvers a s Niou Nal. Chová se totiž naprosto příšerně a nevypadá to, že by spolu všichni tři vycházeli. Kaře je ale na Williamovi něco podezřelého, následně ho více pozná a zjistí, že William je ve skutečnosti velice příjemný člověk, kterému na lidech záleží. Pouze to z určitého důvodu nedává najevo. A má pro to dobrý důvod.


William Dey pracuje pro London Times. V utajení se snaží najít špínu na Andreu Rojas a její rodinu. Ví moc dobře, že jsou to zločinci, jenom k tomu nemá důkaz. William Dey je do případu osobně zainteresován, protože má z minulosti s Andreou nevyřízené účty, aniž by to ona sama věděla. William tedy následně spolupracuje s Karou, která taktéž ví, že kolem Rojas se děje něco divného a temného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Nechápu zatím pointu jeho přítomnosti :D

27.1.2020 | 20:17:37
tom99

Zpočátku nesympatický, pak už ušel :-)

webmaster, grafik
19.1.2020 | 20:12:37

Stav titulků

Epizoda S05E12: Back from the Future - Part Two

cz20%
Odhadované dokončení zítra 20:00

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny