Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

William Dey

William Dey

Reportér v utajení, který přijíždí do National city z jednoho prostého důvodu.

Sezóny 1
2019 - 2020

William Dey je renomovaný reportér, který v minulosti pracoval například pro The Times, Le Monde a the Daily Mail. Když se Lena Luthor rozhodne prodat CatCo, protože chce svou pozornost soustředit jiným směrem, William je přizván, aby ve společnosti pracoval. Společnost totiž odkoupila jistá Andrea Rojas, která má své vlastní plány, co provést s nejlepším zpravodajským deníkem v National city.

William Dey si ale zpočátku nepadne do noty s Karou Danvers a s Niou Nal. Chová se totiž naprosto příšerně a nevypadá to, že by spolu všichni tři vycházeli. Kaře je ale na Williamovi něco podezřelého, následně ho více pozná a zjistí, že William je ve skutečnosti velice příjemný člověk, kterému na lidech záleží. Pouze to z určitého důvodu nedává najevo. A má pro to dobrý důvod.

William Dey pracuje pro London Times. V utajení se snaží najít špínu na Andreu Rojas a její rodinu. Ví moc dobře, že jsou to zločinci, jenom k tomu nemá důkaz. William Dey je do případu osobně zainteresován, protože má z minulosti s Andreou nevyřízené účty, aniž by to ona sama věděla. William tedy následně spolupracuje s Karou, která taktéž ví, že kolem Rojas se děje něco divného a temného.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Já nevim, tohle měl asi bejt seriálovej hezoun … nemám ponětí jak moc jeho xift hodnotí američani, ale na můj vkus je ten chlap asi tak přirozenej, jako Dolly Buster. :-/

15.4.2021 | 1:06:08
xflori01

Nemám ho rád

webmaster
15.6.2020 | 18:20:57
CoRnDuCK

Ale jo, je v pohodě :D

26.3.2020 | 22:32:22
tom99

Zpočátku nesympatický, pak už ušel :-)

webmaster, grafik
19.1.2020 | 20:12:37

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama