Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S02E22: Nevertheless She Persisted

S02E22: Nevertheless She Persisted

Nastává den D a Supergirl nezbude nic jiného, než aby vyzvala královnu Daxamu Rheu na souboj. Jedině tak bude moci zachránit National City. Mezitím se po delší době vrací do města opět Superman. Cat Grant se setkává se Supergirl a dává ji velice moudrou radu.

22.5.2017
2 120 000
42 minut

Oficiální synopse

Supergirl vyzívá na souboj Rheu, aby zachránila National City. Superman se mezitím vrací do města a Cat Grant dává Supergirl velice moudrou radu.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

5 hvězdiček dávám za Supermana :)

22.1.2018 | 14:39:24
Spiker

Tak jsme to kooonečně dokoukal a končím. Crossovery postačí. I když je Melissa Benoist hrozně roztomilá, jenom kvůli ní na to koukat nebudu.

17.12.2017 | 17:36:40
mathush

Ano, je to tak. Tvůrci si asi neuvšdomili, že olovo je jedovaté i pro lidi, protože Kara nemůže vidět zkrz olovo, počítám, že nebude vidět ani zkrz atmosféru olovem nasycenou :-D Drobný detail, který nedořešili :-)

27.9.2017 | 13:52:17
Dragon94

Tak máme tady opravdu parádní finále, které sice zápletkou vůbec nepřekvapí, ale naservíruje nám v plné parádě vše co jsme si přáli v seriálu vidět. Jsem zvědav jestli si takhle dobře povede i Šípař s Bleskáčkem.

20.9.2017 | 22:53:26
arthurcz

Trochu jsem se po minulé epizodě bál, ale finále nakonec nebylo zlé, hodně věcí se vyřešilo a feministky nad mnoha momenty jistě slzy štěstí ronily. ;)

8.9.2017 | 20:16:03
realm

Jsem rád, že Cat je zpátky. Mon-El pryč, doufám, že jeho odchod bude na Kaře aspoň na začátku série znát. Strašně si přeju aby Lena nebyla záporák, ale tohle se mi asi nesplní. Těším se na další sérii. Možná jsem čekal, že se víc bude řešit Jimmy alias Guardian, ale to asi přijde časem.

15.8.2017 | 9:35:22
Bumidek

Som zvedavy ako na nasledky epizody budu reagovat organy ktore zakazali pouzivanie olovnateho benzinu. Dalsia hlupost ktoru serialu neodpustim.

12.6.2017 | 18:43:22
Brett

Čekal jsem od té 2. půle této série víc. Ale šlo to dle mého názoru postupně z kopce dolů. Finále mě vyloženě neurazilo, ale nikterak nenadchlo. Je nutno dodat, že začátek 2. řady se povedl, škoda těch posledních epizod…

2.6.2017 | 20:23:44
LadyFlash

Tento seriál sa oproti prvej sérii dosť zlepšil :) Kara a Mon-el sú takí podarení :D veď on sa vráti, len trebalo z toho urobiť drámu, každý vzťah hlavných hrdinov takto dopadne…ale vráti sa, lebo Supergirl oproti iným seriálom je kus taký sladší…Cat super, Lenu som zo začiatku nemusela ale teraz pobavila keď bola na tej lodi s Mon-elom, a najlepší je Winn :D vtipný, bystrý a celkom pohľadný, ak by nebolo Mon-ela, tak by som jemu držala palce aby bol s Karou…mohol by napr sa zahľadieť do Alex a ona doňho…Alex ma serie, tie scénky ňou a jej priateľky len pretáčam, hnusí sa mi to, ani som nevedela že ju požiadala o ruku…čítam to až tu :o lebo ich scénky som pretočila stále…hnus, také vzťahy už do filmov a seriálov nedávajte!!!!!!!!!!­!!!!! radšej by Winn mohol mať viac priestoru!

28.5.2017 | 0:57:41
Kothy

To ma byt jako vsechno? Zase zdimacka emoci…

26.5.2017 | 0:07:06

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama