Supergirl Ben Lockwood

Ben Lockwood

Ben Lockwood

Extrémista, který nesnáší mimozemšťany a má k tomu velice dobrý důvod.

Sezóny 2
2018 - 2020

Ben Lockwood byl klidným, vysokoškolským učitelem, který si vždy hleděl svého. Když ovšem začali být mimozemšťani na Zemi aktivní, dostával se často do problémů. Jeho otec totiž vedl ocelářskou továrnu, ve které pracovalo pár mimozemských obyvatel. Ben se jich vždy zastával, ale ne vždy se mu to vyplatilo. Jednou byl od jednoho z nich zrazen a postupem času se probouzela jeho nenávist k mimozemšťanům.

Po projektu Myriad na Zemi zaútočili nájezdníci z Daxamu. Jeden z nich se společně s J'onnem J'onzzem pral blízko Benova domu, který celý shořel. Ben tak přišel o svůj dům, jeho otec o snový kontrakt s Luthorovými a továrna byla v troskách. Lockwood se snažil alespoň být dobrým učitelem na vysoké, ale i tam byl za své nevhodné názory proti mimozemšťanům vyhozen.


Jeho nenávist se stále prohlubovala a prohlubovala, pomoci se nikde nedočkal. Po smrti svého otce se rozhodl, že bude mimozemským přímo škodit a několik jich zmlátil a zabil. To ovšem přilákalo pozornost Otise a Mercy Gravesových, kteří Benovi darovali speciální výzbroj, díky které bude moci nepozorovaně zabíjet. Ben si říká Agent Liberty a jeden z jeho největších nepřátel je právě Supergirl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Fallego

Sam Witwer? how? pokud vím, v seriálu Smallvile si zahrál Doomsdaye?!? asi bych si měl zase postupně pouště serialy od DC abych to nějak chápal :D

24.9.2019 | 7:48:18
jhrspike

Kdyby v USA kandidoval ve světě Supergirl na prezidenta měl by slušnou šanci vyhrát.

13.11.2018 | 2:35:44
CoRnDuCK

Sam Witwer <3

29.10.2018 | 23:27:44
tom99

Jeho potenciál je opravdu velký :-)

webmaster, grafik
29.10.2018 | 22:51:44

Stav titulků

Epizoda S06E17: I Believe in a Thing Called Love

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny