Supergirl Ben Lockwood

Ben Lockwood

Ben Lockwood

Extrémista, který nesnáší mimozemšťany a má k tomu velice dobrý důvod.

Sezóny 1
2018 - 2018

Ben Lockwood byl klidným, vysokoškolským učitelem, který si vždy hleděl svého. Když ovšem začali být mimozemšťani na Zemi aktivní, dostával se často do problémů. Jeho otec totiž vedl ocelářskou továrnu, ve které pracovalo pár mimozemských obyvatel. Ben se jich vždy zastával, ale ne vždy se mu to vyplatilo. Jednou byl od jednoho z nich zrazen a postupem času se probouzela jeho nenávist k mimozemšťanům.

Po projektu Myriad na Zemi zaútočili nájezdníci z Daxamu. Jeden z nich se společně s J'onnem J'onzzem pral blízko Benova domu, který celý shořel. Ben tak přišel o svůj dům, jeho otec o snový kontrakt s Luthorovými a továrna byla v troskách. Lockwood se snažil alespoň být dobrým učitelem na vysoké, ale i tam byl za své nevhodné názory proti mimozemšťanům vyhozen.


Jeho nenávist se stále prohlubovala a prohlubovala, pomoci se nikde nedočkal. Po smrti svého otce se rozhodl, že bude mimozemským přímo škodit a několik jich zmlátil a zabil. To ovšem přilákalo pozornost Otise a Mercy Gravesových, kteří Benovi darovali speciální výzbroj, díky které bude moci nepozorovaně zabíjet. Ben si říká Agent Liberty a jeden z jeho největších nepřátel je právě Supergirl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Fallego

Sam Witwer? how? pokud vím, v seriálu Smallvile si zahrál Doomsdaye?!? asi bych si měl zase postupně pouště serialy od DC abych to nějak chápal :D

24.9.2019 | 7:48:18
jhrspike

Kdyby v USA kandidoval ve světě Supergirl na prezidenta měl by slušnou šanci vyhrát.

13.11.2018 | 2:35:44
CoRnDuCK

Sam Witwer <3

29.10.2018 | 23:27:44
tom99

Jeho potenciál je opravdu velký :-)

webmaster, grafik
29.10.2018 | 22:51:44

Stav titulků

Epizoda S05E16: Alex in Wonderland

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny