Supergirl Samantha Arias

Samantha Arias

Samantha Arias

Nebezpečná žena, která je známá pod svou přezdívkou Reign

Sezóny 2
2017 - 2020

Když byl Krypton zničen, Samantha byla zachráněna záchranným modulem a stejně jako Kara Danvers a Clark Kent se dostala v pořádku na Zemi. Oba dva jmenování ovšem věděli o svých superschopnostech, Samantha se o nich v mládí nikdy nedozvěděla, chovala se jako člověk a nikdy nepředpokládala, že bude něčím víc.

Samantha Arias je pouze starostlivou matkou, která se strachuje o vše, co souvisí s její dcerou Ruby. Když se právě Ruby dostane do nebezpečí, emoce se Samanthou začnou cloumat a Arias udělá něco, o čem nikdy nevěděla, že je schopná. Uvědomí si, že má nějaké nadpřirozené schopnosti, ale popravdě si toto nový zjištění nechce příliš přiznat.


Ruby si uvědomí, že se něco děje s její matkou, a tak se jí snaží přemluvit, ať používá své schopnosti a hlavně se jí svěří. Samantha ovšem nechce na svém životě nic měnit. Přesto brzo zjišťuje, že určité schopnosti má a také se dozvídá o svém pravém původu. Dlouho se ovšem snaží vše držet pod pokličkou, jednou ale pohár přeteče a ze Samanthy se stane Reign.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka

30.6.2018 | 17:56:54
Monoceros

Jak to s ní jenom dopadne? Snad dobře pro Samanthu a hůř pro Reign, snad ne obráceně :(

2.5.2018 | 10:28:31
Jiri007

po Leně druhá nejhezčí ženská v seriálu, a její postava mě baví víc jako Sam než Reign

16.4.2018 | 17:46:10
Kath315

super pasuje do seriálu, herečka hrá svoju rolu veľmi dobre a celkovo je skvelým oživením. Tvorci konečne pochopili, že nechceme ďalšieho nudného záporáka, s ktorým sa vôbec nedá sympatizovať, ale najprv nám šikovne predstavili jej ľudskú stránku, ktorú si každý rýchlo obľúbil a až potom začali rozvíjať jej dejovú linku villaina. Ako Sam je veľmi sympatická a ako Reign pôsobí energicky a zlovestne. Čakala som síce jasnejšie motívy Reign, ale nie je to zlé, na seriál od CW je to dosť slušné :) je to moja druhá najobľúbenejšia postava, za mňa 100%

8.2.2018 | 21:32:32
kasi007

Moc se mi líbí takhle nová postava Samanty. Opravdu vybrali dobrou herečku do třetí série. :)

10.11.2017 | 11:26:21
Evilpandacz

Damn, Odette mě dostala snad hned v prvním okamžiku a hned jsem si jí prostě oblíbila. Pro Reign je skvělou volbou. Sem hodně zvědavá, jak to u ní bude postupovat. Vkládám do jejího záporáka velké naděje!

7.11.2017 | 22:52:06
tom99

Skvělá herečka, výborná postava. Má dobře našlápnuto :-)

webmaster, grafik
19.10.2017 | 23:12:06

Stav titulků

Epizoda S06E17: I Believe in a Thing Called Love

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny