Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Samantha Arias

Samantha Arias

Nebezpečná žena, která je známá pod svou přezdívkou Reign

Sezóny 2
2017 - 2020

Když byl Krypton zničen, Samantha byla zachráněna záchranným modulem a stejně jako Kara Danvers a Clark Kent se dostala v pořádku na Zemi. Oba dva jmenování ovšem věděli o svých superschopnostech, Samantha se o nich v mládí nikdy nedozvěděla, chovala se jako člověk a nikdy nepředpokládala, že bude něčím víc.

Samantha Arias je pouze starostlivou matkou, která se strachuje o vše, co souvisí s její dcerou Ruby. Když se právě Ruby dostane do nebezpečí, emoce se Samanthou začnou cloumat a Arias udělá něco, o čem nikdy nevěděla, že je schopná. Uvědomí si, že má nějaké nadpřirozené schopnosti, ale popravdě si toto nový zjištění nechce příliš přiznat.

Ruby si uvědomí, že se něco děje s její matkou, a tak se jí snaží přemluvit, ať používá své schopnosti a hlavně se jí svěří. Samantha ovšem nechce na svém životě nic měnit. Přesto brzo zjišťuje, že určité schopnosti má a také se dozvídá o svém pravém původu. Dlouho se ovšem snaží vše držet pod pokličkou, jednou ale pohár přeteče a ze Samanthy se stane Reign.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka

30.6.2018 | 17:56:54
Monoceros

Jak to s ní jenom dopadne? Snad dobře pro Samanthu a hůř pro Reign, snad ne obráceně :(

2.5.2018 | 10:28:31
Jiri007

po Leně druhá nejhezčí ženská v seriálu, a její postava mě baví víc jako Sam než Reign

redaktor
16.4.2018 | 17:46:10
Kath315

super pasuje do seriálu, herečka hrá svoju rolu veľmi dobre a celkovo je skvelým oživením. Tvorci konečne pochopili, že nechceme ďalšieho nudného záporáka, s ktorým sa vôbec nedá sympatizovať, ale najprv nám šikovne predstavili jej ľudskú stránku, ktorú si každý rýchlo obľúbil a až potom začali rozvíjať jej dejovú linku villaina. Ako Sam je veľmi sympatická a ako Reign pôsobí energicky a zlovestne. Čakala som síce jasnejšie motívy Reign, ale nie je to zlé, na seriál od CW je to dosť slušné :) je to moja druhá najobľúbenejšia postava, za mňa 100%

8.2.2018 | 21:32:32
kasi007

Moc se mi líbí takhle nová postava Samanty. Opravdu vybrali dobrou herečku do třetí série. :)

10.11.2017 | 11:26:21
Evilpandacz

Damn, Odette mě dostala snad hned v prvním okamžiku a hned jsem si jí prostě oblíbila. Pro Reign je skvělou volbou. Sem hodně zvědavá, jak to u ní bude postupovat. Vkládám do jejího záporáka velké naděje!

7.11.2017 | 22:52:06
tom99

Skvělá herečka, výborná postava. Má dobře našlápnuto :-)

webmaster, grafik
19.10.2017 | 23:12:06

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama