Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Manchester Black

Manchester Black

Pomstychtivý snoubenec, který slibuje smrt Benu Lockwoodovi.

Sezóny 1
2018 - 2019

Brit, který začal chodit s Fionou, mimozemšťankou z jiné planety, která byla uprchlíkem na Zemi. Fiona ovšem padne do spárů Agenta Libertyho, který ji využije ke svým účelem. Následně Fionu bez smilování zabije. Jakmile se to dozví Manchester Black, vzbudí se v něm temnota a okamžitá touha po pomstě zničit vše, co Agent Liberty vybudoval.

Jistou pomocí je pro Manchestera Blacka J'onn J'onzz, který se ho snaží udržet na cestě dobra. Sám J'onn ve svém životě zažil hned několik ztrát, kdy přišel o celou svou rodinu, a tak Manchesterovi pomáhá. Ten se ovšem pouze tváří, že rady J'onzze poslouchá, ale potají po večerech hledá Agenta Libertyho a chce zjistit jeho pravou identitu.

Manchester Black několikrát spojí síly i se Supergirl, ale tu párkrát v akci podvede. V neposlední řadě se Manchester Black dozví, že Agentem Libertym je Ben Lockwood, ke kterému se vydává domů, aby ho zabil a nechal trpět jeho manželku. To se naštěstí nestane, Supergirl všechny zachrání a Manchester Black společně s Agentem Libertym končí ve vězení. Ovšem tady příběh Manchestera Blacka teprve začíná.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
God of war

Nejlepší postava.

4.2.2019 | 18:56:25
Stardos

Jsem rád, že je tu konečně pořádná mužská postava.

27.12.2018 | 18:46:55
realm

Za mě asi nejlepší postava v seriálu.

22.12.2018 | 16:42:37
CoRnDuCK

Společně s Benem vykrádači pozornosti…

22.12.2018 | 15:04:11
tom99

Skvělá, nevyzpytatelná postava…

webmaster, grafik
21.12.2018 | 22:46:25

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama