Supergirl Kelly Olsen

Kelly Olsen

Kelly Olsen

Sestra Jamese Olsena, psycholožka, která se specializuje na trauma.

Sezóny 1
2019 - 2019

Kelly Olsen je sestrou Jamese Olsena, se kterým vždy měla krásný sourozenecký vztah. Vše se ale začalo bortit, když zemřel jejich otec. Kelly potřebovala Jamese a chtěla, aby byl na pohřbu, ale ten nedorazil. Ve skutečnosti ale ležel v otcovi rakvi, kam ho uvěznili dva chlapci, kteří Jamese šikanovali. Od té doby se vztah Kelly a Jamese trochu změnil.

Kelly následně byla naverbována do armády, kde zažila několik krušných chvílí. Tam se ovšem zamilovala do své seržantky, ale jejich vztah musela kvůli vojenským povinnostem a široké veřejnosti utajovat. Seržantka ale nešťastně zemřela, což Kelly totálně zničilo. Ze vztahu si ale vzala ponaučení, že každá jizva se nakonec zotaví, ale pochopitelně to chce svůj čas.


Když je James Olsen postřelen Lexem Luthorem, Kelly se to okamžitě dozví a jde se podívat na svého bratra. Toho zachrání až Lena Luthor, která byla nucena použít Harun-El. Ten dá Jamesovi nadpřirozené schopnosti. Kelly se rozhodne, že nějaký čas zůstane v National city. Kromě Jamesových problémů taktéž pomáhá Alex Danvers, která chce adoptovat dítě, ale nějakým způsobem má na to smůlu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

V pohodě :)

3.6.2019 | 21:12:22
tom99

Další otravná lesba :-(

webmaster, grafik
14.5.2019 | 17:31:28

Stav titulků

Epizoda S05E07: Tremors

cz25%
Odhadované dokončení zítra 22:00

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @CZEMarkus

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny