Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Kelly Olsen

Kelly Olsen

Sestra Jamese Olsena, psycholožka, která se specializuje na trauma.

Sezóny 2
2019 - 2020

Kelly Olsen je sestrou Jamese Olsena, se kterým vždy měla krásný sourozenecký vztah. Vše se ale začalo bortit, když zemřel jejich otec. Kelly potřebovala Jamese a chtěla, aby byl na pohřbu, ale ten nedorazil. Ve skutečnosti ale ležel v otcovi rakvi, kam ho uvěznili dva chlapci, kteří Jamese šikanovali. Od té doby se vztah Kelly a Jamese trochu změnil.

Kelly následně byla naverbována do armády, kde zažila několik krušných chvílí. Tam se ovšem zamilovala do své seržantky, ale jejich vztah musela kvůli vojenským povinnostem a široké veřejnosti utajovat. Seržantka ale nešťastně zemřela, což Kelly totálně zničilo. Ze vztahu si ale vzala ponaučení, že každá jizva se nakonec zotaví, ale pochopitelně to chce svůj čas.

Když je James Olsen postřelen Lexem Luthorem, Kelly se to okamžitě dozví a jde se podívat na svého bratra. Toho zachrání až Lena Luthor, která byla nucena použít Harun-El. Ten dá Jamesovi nadpřirozené schopnosti. Kelly se rozhodne, že nějaký čas zůstane v National city. Kromě Jamesových problémů taktéž pomáhá Alex Danvers, která chce adoptovat dítě, ale nějakým způsobem má na to smůlu.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Může mi prosím někdo vysvětlit co v seriálu tahle osoba dělá, kromě toho že spí s Kařinou sestrou? O_o

15.4.2021 | 1:08:48
letoskar

Přijde mi tam zbytečná jen další postava aby doplnila prázdno. Nic moc.

5.9.2020 | 12:50:00
CoRnDuCK

V pohodě :)

3.6.2019 | 21:12:22
tom99

Další otravná lesba :-(

webmaster, grafik
14.5.2019 | 17:31:28

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama