Anjali Jay

Anjali Jay

Celé jméno: Anjali Jay
Místo narození: Bangalore, Indie
Známé projekty: Supergirl, iZombie, Salvation

Datum narození: 9.8.1975 (48 let)

Anjali Jay je indická herečka, která převážnou svou část svého mládí strávila v Indii. V roce 1996 se přestěhovala do Velké Británie, kde se poprvé dostala k herectví. Nejdříve hrála v divadlech, poté působila v reklamách a až následně dostala příležitost proniknout do filmového a seriálového světa zcela naplno.

Její první velká role přišla se seriálem Robin Hood v roce 2006, kde ztvárnila Djaq. Posléze se Anjali Jay zúčastnila natáčení seriálů The Fixer, Supernatural, Flashpoint či televizního filmu Blink. Další velká role přišla až se seriálem Continuum, kde si Jay zahrála Jacqueline. V roce 2017 přišel další velký hit a Anjali dostala možnost si zahrát ve velice populárním seriálu iZombie, kde ztvárnila Carey Gold.

V posledních letech se Jay velice daří, dostává větší role a má na ně štěstí. Po iZombie přišel hit Salvation, kde si Anjali zahrála doktorku Rosettu Stendahl. V roce 2017 zaznamenala Anjali Jay ještě jeden úspěch a to ten, že v komiksovém seriálu Supergirl si zahrála temnou kněžku Selenu. Tato postava se objevovala v seriálu v průběhu třetí řady.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Supergirl Selena 2017 2018 1

Filtr seriálů