Supergirl Videa

Videa

 • Příště uvidíte: Legie superhrdinů konečně dostává prostor

  Zatímco se Kara vzpamatovává ze souboje s Reign, někdo musí ochraňovat město. Momentálně je ale k dispozici pouze Mon-El se svou manželkou Imrou a dalšími členy Legie superhrdinů. Jak si tento nový tým z budoucnosti poradí ze záchranou města? Podívejte se na ukázku z desáté epizody.

  19 0
  7.12.2017 | 16:39tom99Diskuze (4)
 • Matka Kary se vrací v první ukázce z epizody Reign

  Už dnes nás čeká podzimní finále a zároveň poslední epizoda v letošním roce. Seriál ale nebude mít až tak dlouhou pauzu, na nové epizody se můžete těšit již začátkem ledna. Ještě než pro vás přeložíme titulky, podívejte se na ukázku z epizody Reign, ve které se opět objeví matka Kary.

  9 0
  5.12.2017 | 11:16tom99Diskuze (0)
 • Melissa Benoist opět zazářila svým zpěvem v crossoverové epizodě

  Melissa Benoist ukázala své nadání a zazpívala na svatbě Barryho a Iris. Naposledy jsme ji slyšeli zpívat v epizodě Duet, kde se blýskla skvěle písní Moon River. Nyní si vypůjčila Barryho píseň ze stejné epizody a songem Running Home To You podtrhla skvělou atmosféru na svatbě. Líbil se vám zpěv?

  28 0
  4.12.2017 | 15:56tom99Diskuze (8)
 • V podzimním finále uvidíte: Reign přichází k moci

  Po crossoverové epizodě se opět přesuneme k hlavnímu dění seriálu Supergirl. Ze Samanthy Arias se nekompromisně stává Reign, která si začíná uvědomovat svou moc a hlavně své dědictví. Jediná, která ji dokáže zastavit, je Supergirl. Podívejte se na trailer k podzimnímu finále.

  14 0
  1.12.2017 | 14:38tom99Diskuze (2)
 • Příště uvidíte: Crossover s hrdiny z jiné země konečně dorazil

  V příštím díle Supergirl na chvilku zapomeneme na aktuální problémy, které nás tíží v seriálu, a přesuneme se ke crossoveru společně s hrdiny ze seriálů Arrow, Flash a Legends of Tomorrow. A vše začne právě v epizodě u dívky z oceli. Těšíte se na crossoverovou epizodu?

  14 1
  22.11.2017 | 15:17tom99Diskuze (3)
 • Setkání Mon-Ela a Kary v prvních ukázkách

  Pokud už se nemůžete dočkat dnešní epizody Wake Up s českými titulky, tak se určitě podívejte na těchto pár ukázek. V první vás čeká osudové setkání Kary a Mon-Ela, který se po dlouhé době setkávají. Ve druhé J'onn učí zemským návykům svého otce. Ve třetí se nám ukáže Samantha.

  8 0
  21.11.2017 | 11:01tom99Diskuze (1)
 • Příště uvidíte: Mon-El se konečně vrací do seriálu

  V příští epizodě se konečně dočkáme momentu, na který všichni dlouho čekáme. Mon-El se vrací do seriálu a setká se opět s Karou. To by to ale nebyli tvůrci, kdyby si pro nás nepřipravili nemilé překvapení. Mon-El se pochopitelně bude chovat jinak a Supergirl bude mít co dělat.

  24 4
  16.11.2017 | 18:42tom99Diskuze (9)
 • Konflikt mezi Alex a Karou ve dvou ukázkách z epizody Midvale

  Kara bere svou sestru Alex domů, aby obě zapomněly na své vztahy, které z nějakých důvodů skončily. Alex ale není příliš nadšená, že se jí pokouší Kara rozveselit a dá o tom hlasitě najevo. První ukázka se zaměřuje na malou Karu a Alex, když poprvé přičuchnou k vyšetřování.

  9 0
  14.11.2017 | 12:37tom99Diskuze (3)
 • Příště uvidíte: Skutečný původ Supergirl bude odhalen

  Kara a Alex ztratily své životní partnery. A aby se s tím vypořádaly, rozhodnou se jet domů. Při té příležitosti si pro nás tvůrci v epizodě Midvale přichystali zajímavý flashback z mládí Kary a Alex. Dozvíme se, jak spolu děvčata vyrůstala, a také bude odhaleno jedno tajemství.

  15 1
  9.11.2017 | 17:10tom99Diskuze (8)
 • Dvě ukázky z dnešní epizody: Nevinné flirtování Jamese a Leny

  V první ukázce se můžete podívat, jak se nadále prohlubuje vztah mezi Jamesem Olsenem a Lenou Luthor, mezi kterými to očividně jiskří. Ve druhé ukázce uvidíte, jak to dopadne, když se někdo postaví do cesty Supergirl a její sestře Alex, která s ní po delší době vyrazila do akce.

  8 0
  7.11.2017 | 8:09tom99Diskuze (16)

Hledáme nového překladatele

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládal @Tomass2002, ale po zimní pauze se už nebude moci titulkům nadále věnovat. Pokud máte s tvorbou titulků zkušenosti a chtěli byste se na nich podílet, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Stav titulků

Epizoda S03E09: Reign

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Tomass2002 a @Matej773
Korekce: @matrix17
Přečas: @Marcus

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA …1080p.Amazon.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Zajímavosti

To opravdu Lena neví, že James je Guardianem?

To opravdu Lena neví, že James je Guardianem?

Lena Luthor je jednou z posledních postav seriálu, která netuší, kdo je Supergirl. I když jí o tom Kara nikdy neřekla, Lena měla několik indícií, aby se dopátrala pravdy. Nyní v epizodě Reign mohla odhalit skrytou identitu Jimmyho, ale i když vše dostala na stříbrném podnose, něco jí opět uniklo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny