Adrian Pasdar

Adrian Pasdar

Celé jméno: Adrian Pasdar
Místo narození: Pittsfield, Massachusetts, USA
Známé projekty: Heroes, Agents of S.H.I.E.L.D., Avengers Assemble

Datum narození: 30.4.1967 (56 let)

V mládí měl tento herec autonehodu, jejímž důsledkem je zjizvená levá tvář a poranění nohou, po dobu několika měsíců byl na vozíku. To mu znemožnilo pokračovat v kariéře fotbalisty. Věnoval se tedy psaní a studiu herectví a divadlu. V 19 letech zazářil ve filmu Top Gun. Hrál také v seriálovém dramatu Mysterious Wals (Na pomezí záhad).

Jeho první velká role byla v seriálu Heroes, kde ztvárnil politika Nathana Petrelliho. Létající senátor to vydržel až do konce čtvrté řady. Objevoval se právě i v té poslední, i když zemřel ve finále třetí řady. Role v superhrdinských seriálech se Adrianovi zalíbila, a tak získali roli stále nabroušeného Glenna Talbota v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. Od Marvelu následně přesedlal k DC Comics. V roce 2014 byl obsazen do seriálu Supergirl. Ve třetí řadě si zahrál Morgana Edge, bohatého podnikatele, který měl své vlastní plány s National City.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Supergirl Morgan Edge 2017 2018 1
Colony Nolan Burgess 2016 2
Avengers Assemble Iron Man 2013 1
Agents of S.H.I.E.L.D. Glenn Talbot 2013 2018 5
The Lying Game Alec Rybak 2011 2013 1
Heroes Nathan Petrelli 2006 2010 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů