Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Morgan Edge

Morgan Edge

Bohatý podnikatel, který si znepřátelil Lenu Luthor

Sezóny 1
2017 - 2018

Morgan Edge je bohatým podnikatelem, který vlastní několik firem. Když mimozemšťani z Daxamu zaútočili na National City, Edge pomáhal městu postavit se zpět na nohy. Hodně do něj investoval, čímž získal přízeň lidu na svou stranu. Popravdě ho ale vůbec místní obyvatelé a město nezajímají. Jde mu o jeho podnik a o to, aby ještě více zbohatl.

Morgan se pokusí koupit CatCo, aby mohl v novinách propagovat sám sebe a prodávat své produkty. Do cesty se mu ovšem postaví Lena Luthor, která na poslední chvíli CatCo kupuje a vyfoukne ho Morganovi těsně před nosem. Ten se pořádně rozčílí a slibuje Leně velkou pomstu. O pár dní později se vrací do města jen kvůli tomu, aby se právě Leně pomstil a vše jí vrátil.

Spousta dětí v National City na sobě pociťuje zvláštní příznaky a brzo Kara Danvers zjišťuje, že jsou otrávení. Morgan Edge začíná okamžitě obviňovat Lenu Luthor, která vyvinula zařízení, které sice vyhnalo mimozemšťany z Daxamu ze Země, ale zároveň otrávilo děti ve městě. Kara nakonec Leny jméno očistí a zjistí, že Morgan sám děti otrávil jen kvůli tomu, aby se Leně pomstil za to, že koupila CatCo. Zde se poprvé ukáže, kam daleko je ochoten Edge zajít.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

Moc se teda nepředved, čekala jsem, že se bude objevovat více

30.6.2018 | 18:55:29
Kothy

smejd

11.1.2018 | 19:05:07
CoRnDuCK

Přesně. Další Maxík :)

22.11.2017 | 15:38:39
tom99

Náhrada za Maxwella Lorda. Snad se bude objevovat častěji :-)

webmaster, grafik
22.11.2017 | 0:14:58

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama