Supergirl Gamemnae

Gamemnae

Gamemnae

Bohyně technologie, která tajně vede organizaci Leviathan.

Sezóny 1
2019 - 2020

Gamemnae, nebo lépe v běžném světě známá jako Gemma Cooper. Je taktéž oslovována jako Bohyně technologie. Jedná se o jednoho z původních vůdců planety Jarhanpur, sesterské planety Kryptonu a taktéž Daxamu. Gemma Cooper je jedna z vysoce postavených členů záhadné uskupení Leviathan. Posléze, co je ze hry odstraněn na nějaký čas Rama Khan, stane se dokonce jejich vůdcem.

Gamemnae si uvědomuje, jaké chyby udělal Rama Khan, a tak celou organizaci vede úplně jinak. Její osud je trošku pozměněn po společném cross-overu, kdy se seriál již neodehrává na Zemi-38, ale na tzv. Hlavní Zemi. Gemma Cooper se stane jednou z hlavních mentorek Andreii Rojas, se kterou samozřejmě manipuluje a chce, aby se z ní stala Acrata (což se jí nakonec povece).


Když začne být Gamemnae zoufalá a každičký její plán se bortí jako domeček z karet, povolá zpět Rama Khana, který neuspěje v boji s dívkou z oceli ani napodruhé. Proto tedy spojí síly s Lexem Luthorem, který již nějaký pátek touží poznat celou organizaci Leviathan. To se jí ovšem stane osudným. Navzdory tomu, že se jedná o Bohyni technologie, tak je následně zabita, a prakticky celý Leviathan padne i s ní.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nevýrazný záporák…

webmaster, grafik
20.5.2020 | 23:41:51

Stav titulků

Epizoda S06E17: I Believe in a Thing Called Love

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny