Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Gamemnae

Gamemnae

Bohyně technologie, která tajně vede organizaci Leviathan.

Sezóny 1
2019 - 2020

Gamemnae, nebo lépe v běžném světě známá jako Gemma Cooper. Je taktéž oslovována jako Bohyně technologie. Jedná se o jednoho z původních vůdců planety Jarhanpur, sesterské planety Kryptonu a taktéž Daxamu. Gemma Cooper je jedna z vysoce postavených členů záhadné uskupení Leviathan. Posléze, co je ze hry odstraněn na nějaký čas Rama Khan, stane se dokonce jejich vůdcem.

Gamemnae si uvědomuje, jaké chyby udělal Rama Khan, a tak celou organizaci vede úplně jinak. Její osud je trošku pozměněn po společném cross-overu, kdy se seriál již neodehrává na Zemi-38, ale na tzv. Hlavní Zemi. Gemma Cooper se stane jednou z hlavních mentorek Andreii Rojas, se kterou samozřejmě manipuluje a chce, aby se z ní stala Acrata (což se jí nakonec povece).

Když začne být Gamemnae zoufalá a každičký její plán se bortí jako domeček z karet, povolá zpět Rama Khana, který neuspěje v boji s dívkou z oceli ani napodruhé. Proto tedy spojí síly s Lexem Luthorem, který již nějaký pátek touží poznat celou organizaci Leviathan. To se jí ovšem stane osudným. Navzdory tomu, že se jedná o Bohyni technologie, tak je následně zabita, a prakticky celý Leviathan padne i s ní.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nevýrazný záporák…

webmaster, grafik
20.5.2020 | 23:41:51

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama