Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E05: Prom Night

S06E05: Prom Night

Nia a Brainy vyrážejí do minulosti, aby získali jednu věc, kterou v současnosti nemohou získat. Zatímco se oba snaží nezničit časovou osu, potkají mladou Karu a Alex. Do Midvalu také doráží mladá Cat Grant, která se chce dozvědět o nadpřirozených jevech, které město provází.

sk
27.4.2021
500 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Konečne príjemná a osviežujúca epizóda. Aj keď to mohlo byť lepšie, konečne to udržalo moju pozornosť a bolo to fajn :) Herecké obsadenie super, čo sa týka mimiky a vierohodnosti postáv. Keby bolo viac takýchto častí…a osvieženie Legendami by bola úplna topka! To by bolo aj na celú sezónu :D

8.3.2022 | 8:55:30
Stardos

Mladé Cat jsem se bál, protože Calista je přeci jenom top. Ale herečka to zvládla perfektně, včetně typických gest, které Cat má

9.5.2021 | 19:19:19
antty

Souhlas s oběma :D, vzhledem k situaci to je jasné, že ani malé crossovery asi letos nebudou. Ale mohli by se víc snažit aspoň v dialozích (kdyby třeba ty elektrické zbraně v 10. ep Batwoman byly třeba ukradené s DEO nebo tak něco). Zpět k věci, Alex ml. a Kara ml. si roli opakují takže tam šlo doufat, že to zvládnou, ale mladší Cat? To bylo pěkně příjemné překvapení.

webmaster
3.5.2021 | 13:10:00
tom99

Plný počet dávám za mladší herce a výborný casting. Takhle podobnou Karu, Alex a Cat Grant jsem vážně nečekal. Nešlo jen o vzhled, ale herečky měly naučené i věrohodné grimasy a styl mluvení. Za to tleskám! Příběh bohužel mohl být lepší, ale tuto epizodu hnaly nahoru herecké výkony.

webmaster, grafik
29.4.2021 | 0:01:35
Lex Luthor

Zajímavé vypadá to, že v minulosti ještě chvíli zůstaneme. Když jsem poprvé viděl toho mimozemšťana na chvíli mi připomněl Beasta z X-Menů. Jen jsem si říkal, že by mohli poprosit Legendy o pomoc ti mají s cestováním v čase více zkušeností škoda, že si do téhle epizody nemohla odskočit nějaká z Legend jako hvězdný host.

28.4.2021 | 20:09:04

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama