Supergirl S06E03: Phantom Menaces

S06E03: Phantom Menaces

S06E03: Phantom Menaces

Supergirl se snaží utéct ze Zóny příznaků, ale při pokusu o útěk se zraní. Narazí ale na nečekaného spojence. Alex mezitím propadá panice a bojí se Karu. J'onn mezitím zjišťuje, že může definitivně přijít o M'gann, která se mění v jednoho přízraků. Proces se zdá být nevyhnutelný.

cz sk
13.4.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EriH

Tahle epizoda byla dobrá, scéna Brainy a Lena byla emocionální a silná, herci hráli dobře, mně se líbilo.

18.4.2021 | 7:37:43
tom99

Asi zatím nejlepší možná epizoda v této řadě. Brainy konečně něco dělal, navíc herec pěkně hrál. Obecně to bylo snesitelnější než předchozí dvě epizody, ale stále slabé :)

webmaster, grafik
17.4.2021 | 9:01:02
Boudiccaw

já jsem vcelku spokojená…

15.4.2021 | 10:10:14
RagnarokCzD

Jako nevěřil sem, že by to dokázali srazit níž … ale daří se. :(

Trochu mi to připomíná poslední řadu stovky, kdy už ze všech bylo vidět, že se už dávno viděj někde hodně daleko od tohohle seriálu … tady to vypadá, jako by snad (NĚKTEŘÍ) herci ještě pořád věřili, že seriál má budoucnost. :-/

Je mi jích líto, zejména jestli se tahle blbost odrazí na jejich budoucí kariéře, protože se zdaleka nedá říct že by všichni byli neschopní … zejména Cryer tu předvádí přímo hvězdný výkony, ale to prostě nestačí. :(

15.4.2021 | 0:55:14
bloody_maniac

ty kráso, úžasný díl! brainy a lena! lena power over lex! kara ve phantom zone, alex a kelly <3 naprosto super! herci si mákli, fakt talent a dobrá kvalita dílu! :)

14.4.2021 | 18:34:52
Lex Luthor

V tomto díle postavy opět brečí a pak se poplácávají po zádech a říkají, jak jsou skvělý.

14.4.2021 | 18:34:36

Supergirl
73/100 - 122×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E03: Phantom Menaces

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny