Supergirl
73/100 - 134×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E03: Phantom Menaces

S06E03: Phantom Menaces

Supergirl se snaží utéct ze Zóny příznaků, ale při pokusu o útěk se zraní. Narazí ale na nečekaného spojence. Alex mezitím propadá panice a bojí se Karu. J'onn mezitím zjišťuje, že může definitivně přijít o M'gann, která se mění v jednoho přízraků. Proces se zdá být nevyhnutelný.

sk
13.4.2021
590 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Uz to asi nijak hodnotit nebudem. Pozeram, len aby som to dopozerala…skoda povodnej supergirl, bola fajn. Tu je to uz preplácané rôznymi postavami, superhrdinmi, nezmyslami, ze ani scenaristi sa v tom nevyznaju…

7.3.2022 | 13:17:59
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Kara a jeji otec chtěli využit přizraku k cestovani a misto toho ho zajali a jsem zvědav na Nyxly jestli se z ni nakonec nevyklube padouch a jinak jsem rad že všichni členove Supergirl vyvazli bez zraněni a to jak přišli na zpusob zachrany Mgann tak to byl fakt dokonaly napad ovšem je mi lito že Lena přenechava LuthorCorp Lexovi a jsem zvědav co ted bude Lex a Lena dělat bo pochybuji že se oba vzdaji bez boje ikdyž u Leny bych tomu věřil ale nepředpokladam to.

redaktor
24.4.2021 | 14:57:43
RagnarokCzD

Tak tady se to rozhodně zlepšilo … přesto mi přijde, že epizodu táhla spíš vedlejší linka mezi Leenou a Lexem … než Mgan vzdychající na lůžku a všichi sousředěně se mračící okolo … nebo Kařino povzbuzování skřítky, která potřebovala jen několik staletí na to aby si uvědomila že by mohla taky něco dokázat, když se o to alespoň pokusí. :D

21.4.2021 | 19:38:49
EriH

Tahle epizoda byla dobrá, scéna Brainy a Lena byla emocionální a silná, herci hráli dobře, mně se líbilo.

18.4.2021 | 7:37:43
tom99

Asi zatím nejlepší možná epizoda v této řadě. Brainy konečně něco dělal, navíc herec pěkně hrál. Obecně to bylo snesitelnější než předchozí dvě epizody, ale stále slabé :)

webmaster, grafik
17.4.2021 | 9:01:02
Boudiccaw

já jsem vcelku spokojená…

15.4.2021 | 10:10:14
bloody_maniac

ty kráso, úžasný díl! brainy a lena! lena power over lex! kara ve phantom zone, alex a kelly <3 naprosto super! herci si mákli, fakt talent a dobrá kvalita dílu! :)

14.4.2021 | 18:34:52
Lex Luthor

V tomto díle postavy opět brečí a pak se poplácávají po zádech a říkají, jak jsou skvělý.

14.4.2021 | 18:34:36

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama