Supergirl S06E02: A Few Good Women

S06E02: A Few Good Women

S06E02: A Few Good Women

Kara je uvězněná v Zóně přízraků, kde potká nečekaného spojence, kterého neviděla roky. Tým se snaží Supergirl zachránit, a tak se se spojí s někým, kdo už v Zóně byl. Lex Luthor je souzen za své činy, ale během procesu dojde k zajímavému zvratu.

cz sk
6.4.2021
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že soud s Lexem byl fakt povedeny jak to Lex dokazal cele otočit proti Eve a Leně ale bezpečnost porotcum a všem mohli zajistit trochu lepe a taky by si měli dukladněji prověřovat personal jinak jsem zvědav co Lena a Andrea vymysli aby Lexe potpili a jsem zvědav co ma Lex v planu když se dostal ven a taky jsem zvědav na Karu jestli se dostane ven.

13.4.2021 | 23:48:52
Basim

To bylo divné takhle CW brzo zkrachuje!

13.4.2021 | 13:25:46
tom99

Debilita, debilita a znovu debilita. Ten scénář vytváří úplně nějaký ňouma. Nudnější to být nemůže. Je vidět, že dochází i peníze. Ty kostýmy jsou tak směšné, Alex se svým malováním a kapucí vypadá fakt směšně. Zóna přízraků vypadá uměle, snad jako všechny kulisy v seriálu. Už ani té soudní síni či vězeňskému prostředí nevěřím, protože to točí někde v prdeli. Tenhle seriál je fakt výsměch všech aspoň trošku béčkových (lepších) seriálů. Lituju herce…

webmaster, grafik
8.4.2021 | 7:35:33
Bruce.Kent

A já se stále ptám, co zrovna dělá Superman, nebo jak může být tak hrozně moc zaneprázdněný aby nemohl pomoct dostat Karu z Phantom zone? :D

7.4.2021 | 22:19:23
Lex Luthor

Souhlasím s RagnarokCzD pěkně stupidní díl kromě Lexova soudu nic moc

7.4.2021 | 21:21:26
RagnarokCzD

Seriál si nadále udržuje svoji stupidnost, kdy ho polovina spočívá v postávání u umělohmotnejch hraček s hromadou led diod … a druhá spočívá v tom, že se postavy vzájemně plácají po zádech a chválí se, protože jim nikdo už pět minut neřekl jak jsou výjimeční.

7.4.2021 | 10:38:57

Supergirl
73/100 - 122×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E03: Phantom Menaces

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny