Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E01: Rebirth

S06E01: Rebirth

Kara se musí postavit Lexovi, ale ten má ještě posledních pár es v rukávu. Zatímco se ho Kara snaží podfouknout, Lex ukazuje, jak je domýšlivý. Alex dostává svůj vlastní oblek a přezdívku. Lena bere věci do svých rukou a navíc tlačí na Alex, aby řekla Kelly pravdu o Supergirl.

sk
30.3.2021
730 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Akozeee…pozeram supergirl po 2 rocnej pauze a chcem dopozerat poslednu sezonu, ale toto ide kvalitou uplne ako Flash – strasne detinske, ako pre 5 rocne deti, ten Lex je priserny, ten jeho tanec a vsetko, to mysleli vazne? Asi fakt je cielovy divak 5 rocne dieta – to by sa z toho tesilo, ja som len pozerala wtf??? – a myslela som si, ze mam omylom stiahnutu nejaku parodiu na Supergirl…

15.2.2022 | 8:48:29
Nina317

Toto je jedna veľká katastrofa, ani sa nečudujem, že toto je posledná séria. Efekty príšerné, dialógy otrasné, herecké výkony na zlatú malinu. Väčšinou, keď človek robí niečo dlhodobo, tak sa v tom zlepšuje, ale tu každá séria horšia a horšia. Od štvrtej série to ide ako z kopca.

1.8.2021 | 10:29:39
RagnarokCzD

Seriál si nadále udržuje svoji stupidnost, kdy ho polovina spočívá v postávání u umělohmotnejch hraček s hromadou led diod … a druhá spočívá v tom, že se postavy vzájemně plácají po zádech a chválí se, protože jim nikdo už pět minut neřekl jak jsou výjimeční.

21.4.2021 | 19:36:41
Stardos

Ale no tak. Srovnávat s Disney slátaninami, které mají jen výhodu v rozpočtu, se slátaninou od CW zrovna férové není. Za mě nevyužili potenciál Leviathanu. Lex to zachraňuje. Jinak to odpovídá průměrné kvalitě.

7.4.2021 | 16:38:39
Jiri007

Dobry díl, musim řict že tym Supergirl měl fakt dobry plan ale Lex byl taky perfektni a to jak si pak myslel že je Kara mrtva a užival si tak to nemělo chybu ale mrrzi mě že Kara skončila v Zoně přizraku a jsem zvědav jak si tam poradi a taky jak si členove tymu poradi bez ni a jinak Lena byla perfektni ja kse chopila iniciativy a vymazala vzpominky Lexe a jeji matka na identitu Supergirl.

redaktor
3.4.2021 | 23:48:12
CZEMarkus

Jakože, to co bylo fajn na této ep. bylo jak Lex si užíval svou chvilku vítězství a pak ten konec by mohl naznačit nějakou akci do dalšího dílu aspoň… Jinak slabovat.

3.4.2021 | 19:46:07
tom99

Ta dlouhá pauza tomu uškodila. Začínat původně zamýšleným minuloročním finálem není dobrý nápad. Jen to podtrhává naprosto slabou řadu. Ten příběh je šíleně slabý, CGI naprosto odporné, scéna z vesmíru je jak z hry z roku 2000. Za ten rok a půl jsme se u jiných seriálů zase posunuli o kus dál, tady žádný vývoj není ba je to ještě horší. Vidět WandaVision, Falcona a pak toto – tak by člověk musel všem tvůrcům nafackovat – hrozné triky, hrozní herci, krkolomné dialogy a i ten scénář stojí za prd. Je to už naprostá hrůza, na kterou už se bolí i dívat…

webmaster, grafik
31.3.2021 | 23:47:09
Bruce.Kent

Já jen chci, aby tento seriál skončil na nějaké úrovni. Doufám že až se Kara vrátí, tak jí bude věnována větší pozornost. Taky bych chtěl v seriálu vidět ještě aspoň jednou Barryho nebo Clarka.

31.3.2021 | 18:44:38
Lex Luthor

Supergirl se vrací už není žádné tajemství, že Melisa v téhle sérii moc nebude tak řeknu, že se Supergirl na čas zbavili pěkně

31.3.2021 | 17:09:43

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama