Supergirl Rama Khan

Rama Khan

Rama Khan

Zakladatel a vůdce Leviathanu, kterému se postaví do jeho plánů Supergirl.

Sezóny 1
2019 - 2020

Rama Khan pochází z planety Jarhanpur, sesterské planety Kryptonu a taktéž Daxamu. Na planetě byl vládcem, ale následně chránil Zemi a seskupil a zároveň vedl organizaci Leviathan téměř dva miliony let. Problém přišel až se Supergirl, která se mu postavila do cesty. V jejich zuřivém boji ovšem Rama Khan prohrál, čímž celé organizaci dokázal, že už není hoden ji vést.

Následně se tedy do čela dostala Gamemnae, která chtěla napravit chyby Rama Khana. Aby toho nebylo málo, tak v průběhu času byla Země-38 zničena a nahrazena tzv. hlavní zemí. Na ní se opět Rama Khan objeví, který si zachrání svou reputaci tím, že zničí celou budovu DEO. Po dobu několika let na budovu útočilo několik vetřelců, ale nikdo ji nikdy nesrovnal ze zemí. Až Rama Khanovi se to povedlo.


V závěrečném boji je ovšem i tak poražen Supergirl a jejími přáteli, takže opět prohrává. Navíc Leviathan je poražen a zemře i Gamemnae. Přechytračí je v uvozovkách obyčejný člověk Lex Luthor, který si na tuto organizaci dlouho dělal zálusk. Leviathan tak zaniká a je poražena obyčejným člověkem. Rama Khan sice zůstává naživu, ale jeho moc je omezena, a bohužel už nemá po ruce žádné spojence.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S06E17: I Believe in a Thing Called Love

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny