Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Rama Khan

Rama Khan

Zakladatel a vůdce Leviathanu, kterému se postaví do jeho plánů Supergirl.

Sezóny 1
2019 - 2020

Rama Khan pochází z planety Jarhanpur, sesterské planety Kryptonu a taktéž Daxamu. Na planetě byl vládcem, ale následně chránil Zemi a seskupil a zároveň vedl organizaci Leviathan téměř dva miliony let. Problém přišel až se Supergirl, která se mu postavila do cesty. V jejich zuřivém boji ovšem Rama Khan prohrál, čímž celé organizaci dokázal, že už není hoden ji vést.

Následně se tedy do čela dostala Gamemnae, která chtěla napravit chyby Rama Khana. Aby toho nebylo málo, tak v průběhu času byla Země-38 zničena a nahrazena tzv. hlavní zemí. Na ní se opět Rama Khan objeví, který si zachrání svou reputaci tím, že zničí celou budovu DEO. Po dobu několika let na budovu útočilo několik vetřelců, ale nikdo ji nikdy nesrovnal ze zemí. Až Rama Khanovi se to povedlo.

V závěrečném boji je ovšem i tak poražen Supergirl a jejími přáteli, takže opět prohrává. Navíc Leviathan je poražen a zemře i Gamemnae. Přechytračí je v uvozovkách obyčejný člověk Lex Luthor, který si na tuto organizaci dlouho dělal zálusk. Leviathan tak zaniká a je poražena obyčejným člověkem. Rama Khan sice zůstává naživu, ale jeho moc je omezena, a bohužel už nemá po ruce žádné spojence.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama