Colony

Poslední 3 epizody

7.4. | 4:00 Colony S02E13: Ronin

S02E13: Ronin

en cz sk
31.3. | 4:00 Colony S02E12: Seppuku

S02E12: Seppuku

en cz sk
24.3. | 3:00 Colony S02E11: Lost Boy

S02E11: Lost Boy

en cz sk

Poslední novinky


Colony
87/100 - 91×

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
hrají
Josh Holloway (Will Bowman), Erin Way (Lindsey), Ally Walker (Helena Goldwin), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Peter Jacobson (Alan Snyder), Kathy Baker (Phyllis), Carl Weathers (Beau), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle), Jacob Buster (Charlie Bowman)

Nepřehlédněte

Seriál Colony bude dál pokračovat

Seriál Colony bude dál pokračovat

Těsně před odvysílání finálové epizody druhé řady stanice USA Network oznámila, že se její úspěšné sci-fi drama Colony dočká také třetí série. Boj s hostiteli i přechodnou okupační vládou tak zdaleka nekončí.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás