Colony S03E10: Sea Spray

S03E10: Sea Spray

S03E10: Sea Spray

Will a Katie se rozhodují, jestli jsou v Seattlu stále ještě v bezpečí, zatímco Snyder se snaží vyšťourat nějakou špínu na Everetta Kynese. A Amy se rozloučí s Broussardem.

cz sk
5.7.2018
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Mluví se moc, děj se vleče, příběh také. Dostaneme jeden kousek skládačky a další v nedohlednu. Chtělo by to akcičku, která by pěkně logicky opravdově posunula děj. Jinak se točíme stále v kruzích. Hostitelé, IGR, kolonie, obyvatelé, odboj.

19.7.2018 | 12:42:00
memar

Dej zo Seatle je zbytočný, stačil by 1diel. Prvé dva diely tejto série nasadili vysokú latku ktorým sa ostatné diely ani nepriblížili. Ale aj tak tento seriál žeriem.

11.7.2018 | 15:20:04
Jirka 007

Super dil,tento serial je opravdu skvely a to uz 3 serie

10.7.2018 | 9:15:23
lesmen

zajimavej dil :) uz aby byl dalsi, to tydenni cekani je vzdycky nekonecne…

6.7.2018 | 5:38:56

Colony
85/100 - 110×

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás