Colony S03E10: Sea Spray

S03E10: Sea Spray

S03E10: Sea Spray

Will a Katie se rozhodují, jestli jsou v Seattlu stále ještě v bezpečí, zatímco Snyder se snaží vyšťourat nějakou špínu na Everetta Kynese. A Amy se rozloučí s Broussardem.

cz sk
5.7.2018
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Mluví se moc, děj se vleče, příběh také. Dostaneme jeden kousek skládačky a další v nedohlednu. Chtělo by to akcičku, která by pěkně logicky opravdově posunula děj. Jinak se točíme stále v kruzích. Hostitelé, IGR, kolonie, obyvatelé, odboj.

19.7.2018 | 12:42:00
memar

Dej zo Seatle je zbytočný, stačil by 1diel. Prvé dva diely tejto série nasadili vysokú latku ktorým sa ostatné diely ani nepriblížili. Ale aj tak tento seriál žeriem.

11.7.2018 | 15:20:04
Jirka 007

Super dil,tento serial je opravdu skvely a to uz 3 serie

10.7.2018 | 9:15:23
lesmen

zajimavej dil :) uz aby byl dalsi, to tydenni cekani je vzdycky nekonecne…

6.7.2018 | 5:38:56

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás