Colony Will Bowman

Will Bowman

Will Bowman

Bývalý příslušník speciálních jednotek a zvláštní agent FBI, nyní pomáhá okupantům v potírání odboje, aby získal zpět svého syna.

Sezóny 2
2016 -


Bowmanovi během Invaze byli oddělení od svého syna a Will si to klade za vinu. Po nepodařeném pokusu dostat se za ztraceným Charliem je postaven před těžké rozhodnutí: buď bude poslán do tajemné továrny nebo bude pomáhat okupační vládě s pronásledováním členů odboje, za což si zajistí návrat syna. To však ještě netuší, je jeho manželka je jednou z členů odboje, čímž se vše jen zamotá.

Během druhé řady se mu podaří zajistit návrat syna, ale je odhaleno jeho zapletení s odbojem a tak se Bowmanovi musí vydat na útěk.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bosin

Super herec ale mám problém v něm nespatřit Sawyera z Lost :-)

14.2.2017 | 13:04:18
Jirka 007

Vynikajici hrac a frajer

5.2.2017 | 19:53:29
ScaryX

Furt je v něm vidět jedna stránka Sawyera ze Ztracených. To je ta silná, kdy se snaží vyrovnat se svým osudem, který s ním ale stále pořádně cloumá. A ani obora v rodině mu nedává pevnou půdu pod nohama. Ale dokázal by pro ni udělat cokoliv. I překročit své morální hranice.

webmaster
5.2.2017 | 19:11:18

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Seriál Colony bude dál pokračovat

Seriál Colony bude dál pokračovat

Těsně před odvysílání finálové epizody druhé řady stanice USA Network oznámila, že se její úspěšné sci-fi drama Colony dočká také třetí série. Boj s hostiteli i přechodnou okupační vládou tak zdaleka nekončí.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás