Colony
85/100 - 115×

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)

Will Bowman

Will Bowman

Bývalý příslušník speciálních jednotek a zvláštní agent FBI, nyní pomáhá okupantům v potírání odboje, aby získal zpět svého syna.

Sezóny 2
2016 -

Bowmanovi během Invaze byli oddělení od svého syna a Will si to klade za vinu. Po nepodařeném pokusu dostat se za ztraceným Charliem je postaven před těžké rozhodnutí: buď bude poslán do tajemné továrny nebo bude pomáhat okupační vládě s pronásledováním členů odboje, za což si zajistí návrat syna. To však ještě netuší, je jeho manželka je jednou z členů odboje, čímž se vše jen zamotá.

Během druhé řady se mu podaří zajistit návrat syna, ale je odhaleno jeho zapletení s odbojem a tak se Bowmanovi musí vydat na útěk.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bosin

Super herec ale mám problém v něm nespatřit Sawyera z Lost :-)

14.2.2017 | 13:04:18
Jirka 007

Vynikajici hrac a frajer

5.2.2017 | 19:53:29
ScaryX

Furt je v něm vidět jedna stránka Sawyera ze Ztracených. To je ta silná, kdy se snaží vyrovnat se svým osudem, který s ním ale stále pořádně cloumá. A ani obora v rodině mu nedává pevnou půdu pod nohama. Ale dokázal by pro ni udělat cokoliv. I překročit své morální hranice.

čestný člen redakce
5.2.2017 | 19:11:18

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama