Colony Will Bowman

Will Bowman

Will Bowman

Bývalý příslušník speciálních jednotek a zvláštní agent FBI, nyní pomáhá okupantům v potírání odboje, aby získal zpět svého syna.

Sezóny 2
2016 -

Bowmanovi během Invaze byli oddělení od svého syna a Will si to klade za vinu. Po nepodařeném pokusu dostat se za ztraceným Charliem je postaven před těžké rozhodnutí: buď bude poslán do tajemné továrny nebo bude pomáhat okupační vládě s pronásledováním členů odboje, za což si zajistí návrat syna. To však ještě netuší, je jeho manželka je jednou z členů odboje, čímž se vše jen zamotá.

Během druhé řady se mu podaří zajistit návrat syna, ale je odhaleno jeho zapletení s odbojem a tak se Bowmanovi musí vydat na útěk.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bosin

Super herec ale mám problém v něm nespatřit Sawyera z Lost :-)

14.2.2017 | 13:04:18
Jirka 007

Vynikajici hrac a frajer

5.2.2017 | 19:53:29
ScaryX

Furt je v něm vidět jedna stránka Sawyera ze Ztracených. To je ta silná, kdy se snaží vyrovnat se svým osudem, který s ním ale stále pořádně cloumá. A ani obora v rodině mu nedává pevnou půdu pod nohama. Ale dokázal by pro ni udělat cokoliv. I překročit své morální hranice.

redaktor
5.2.2017 | 19:11:18

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás