Colony Katie Bowman

Katie Bowman

Katie Bowman

Willova žena a zároveň agentka odboje.

Sezóny 2
2016 -

Spolu se sestrou Maddie vyrůstaly ve vojenském prostředí. A tak když došlo k nebezpečí, neváhala se spolu se svým známým z armády přidat k odboji. Z podpůrné členky se vypracuje až na ostřílenou partyzánku, ale vždy klade svou rodinu na první místo.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jirka 007

Pekna samicka alejeji zasadni chyba,Willovy lhat nemela

5.2.2017 | 19:54:30
ScaryX

Katie je pozoruhodná postava. Na pohled vypadá vystrašeně, ale snaží si jít tvrdě za svým. Jenže kam jí tenhle postoj dovede…

webmaster
5.2.2017 | 19:29:26

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás