Colony S03E13: What Goes Around

S03E13: What Goes Around

S03E13: What Goes Around

Will se obětuje kvůli ochraně své rodiny, zatímco Katie se snaží zachránit uprchlíky za zdi. Snyder se pokouší ovládnout kolonii uprostřed války a Bram s Gracie učiní velké rozhodnutí.

cz sk
26.7.2018
42 minut

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dexter27

Po dlouhé době jsem našel seriál kde jsem musel pouštět jeden díl za druhým. Takových je málo a dobré seriály které mají potenciál a šmrnc zruší a pak jsou tu seriály které mají x-serié a jsou nudné a o ničem to nechápu. Navíc u tohoto seriálu by mohlo být klidně ještě 2 serie, je tu spoustu věcí nedořešených, spoustu otázek, možností a cest kam by se seriál mohl vyvíjet. Škoda, navnadí ucházejícím seriálem a pak ho utnou…

18.1.2019 | 0:59:52
captain

Za prvé, škoda, že seriál tímhle končí. Ale za další, že už, tak nebo tak, neuvidíme Katie, to jsem rád. Nesedla mě už v TWD! Naopak Will a Brussard jsou sympaťáci, a Snyder, ten se vždycky vylže a vykacá ze všeho. Tato série byla slabší, závěr o to lepší. Škoda, potenciál je tu veliký. Aspoň závěrečnou minisérii nebo film by to chtělo. Třeba seriál koupí někdo jiný…

4.8.2018 | 12:05:27
oskarka

Vše již bylo řečeno. Škoda! Ráda bych se dozvěděla, co bude s Willem a s dětmi. A s nesmrtelným Snyderem :-).

30.7.2018 | 21:40:25
igwar

Ako som predpokladal, tvorcovia nemali ani tušenie, že robia posledné dva diely. Otvorené zostalo snáď úplne všetko. Jediné, čo ako tak smeruje k finále, bol prológ epizódy z Davosu. Inak aj posledné dva diely trpia v podstate tým, čím celý seriál. Udeje sa toho veľmi veľa a to je fajn. Ale len veľmi málo z toho posúva ten príbeh ako celok ďalej smerom k nejakému finále. A tak paradoxne, po ukončení celého seriálu sú Bowmanovi v situácii, ktorá nie je príliš rozdielna od začiatku seriálu. Inak, epizóda mi neprišla až tak dobrá ani ako finále série v porovnaní s finále ostatných sezón. V podstate nič zásadné alebo neočakávané (zvrat, odhalenie …) sa neudialo. Aspoň ten štít na konci sa mohol roztrhnúť, nech je to zaujímavejšie. Ale to len umocňuje iróniu ukončenia seriálu.

29.7.2018 | 14:05:58
Jirka 007

Takhle perfektni serial zrusi a hovadiny bezi dal :-(

29.7.2018 | 9:10:21
memar

Škoda, otvorený koniec.

29.7.2018 | 8:08:31
rosta1961

ano, je smutné, že místo jednoho perfektního sci-fi přijde 15 komediálních s prominutím sraček, na které kouká pár tisíc rozkysnutých Američanek … opravdu smutné … spousta scifi, které se skvěle rozjely, byla zrušena …

29.7.2018 | 7:26:06
R.O.B.I.N007

Absolutne nechapu proc ukoncili ento suprovej serial. Akorat jsem dokoukal posledni dil a rikam si jako coze?..v tomto dile se stalo tolik zkratkovitych veci ktere by se dali v klidu rozvest na 1 serii celou. Jsem zklamanej ze je konec!

28.7.2018 | 21:50:39
Fifipek

Dobrého sci-fi je jako šafránu. Po loňském nepochopitelném zrušení Dark Matter se dává hřebík do rakve seriálu, který se lepšil a gradoval každou epizodou. Obrovská škoda. Nezbývá doufat, že se toho někdo ujme, ale ani desetitisíce podpisů loni nebylo nic platných…

27.7.2018 | 1:10:22
zizik

Tak to je v háji, totálně otevřený konec a zrušený seriál. Snad to někdo převezme (jako Expanse), anebo aspoň kdyby nechali dodělat 3–4 zakončující díly (obdobně jako Continuum).

Jinak nějak nechápu tu logiku „dodejte 150 nových outliers a ochráníme město“, když v rozhovoru Kynea v některém z minulých dílů zaznělo, že už jich emzáci mají přes 400tisíc. To těch 150 navíc moc nezmění :) (Teda jasně, jeden z nich je Will, a ten vyhraje celou válku, když mu daj šanci :-D )

26.7.2018 | 18:52:56

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás