Colony S03E13: What Goes Around

S03E13: What Goes Around

S03E13: What Goes Around

Will se obětuje kvůli ochraně své rodiny, zatímco Katie se snaží zachránit uprchlíky za zdi. Snyder se pokouší ovládnout kolonii uprostřed války a Bram s Gracie učiní velké rozhodnutí.

cz sk
26.7.2018
42 minut

Foto: USA NetworkHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rychlej

Bylo to pěkné, škoda že to ukončili. Zápletka měla potenciál.

9.6.2020 | 19:53:12
dexter27

Po dlouhé době jsem našel seriál kde jsem musel pouštět jeden díl za druhým. Takových je málo a dobré seriály které mají potenciál a šmrnc zruší a pak jsou tu seriály které mají x-serié a jsou nudné a o ničem to nechápu. Navíc u tohoto seriálu by mohlo být klidně ještě 2 serie, je tu spoustu věcí nedořešených, spoustu otázek, možností a cest kam by se seriál mohl vyvíjet. Škoda, navnadí ucházejícím seriálem a pak ho utnou…

18.1.2019 | 0:59:52
captain

Za prvé, škoda, že seriál tímhle končí. Ale za další, že už, tak nebo tak, neuvidíme Katie, to jsem rád. Nesedla mě už v TWD! Naopak Will a Brussard jsou sympaťáci, a Snyder, ten se vždycky vylže a vykacá ze všeho. Tato série byla slabší, závěr o to lepší. Škoda, potenciál je tu veliký. Aspoň závěrečnou minisérii nebo film by to chtělo. Třeba seriál koupí někdo jiný…

4.8.2018 | 12:05:27
oskarka

Vše již bylo řečeno. Škoda! Ráda bych se dozvěděla, co bude s Willem a s dětmi. A s nesmrtelným Snyderem :-).

30.7.2018 | 21:40:25
igwar

Ako som predpokladal, tvorcovia nemali ani tušenie, že robia posledné dva diely. Otvorené zostalo snáď úplne všetko. Jediné, čo ako tak smeruje k finále, bol prológ epizódy z Davosu. Inak aj posledné dva diely trpia v podstate tým, čím celý seriál. Udeje sa toho veľmi veľa a to je fajn. Ale len veľmi málo z toho posúva ten príbeh ako celok ďalej smerom k nejakému finále. A tak paradoxne, po ukončení celého seriálu sú Bowmanovi v situácii, ktorá nie je príliš rozdielna od začiatku seriálu. Inak, epizóda mi neprišla až tak dobrá ani ako finále série v porovnaní s finále ostatných sezón. V podstate nič zásadné alebo neočakávané (zvrat, odhalenie …) sa neudialo. Aspoň ten štít na konci sa mohol roztrhnúť, nech je to zaujímavejšie. Ale to len umocňuje iróniu ukončenia seriálu.

29.7.2018 | 14:05:58
Jirka 007

Takhle perfektni serial zrusi a hovadiny bezi dal :-(

29.7.2018 | 9:10:21
memar

Škoda, otvorený koniec.

29.7.2018 | 8:08:31
rosta1961

ano, je smutné, že místo jednoho perfektního sci-fi přijde 15 komediálních s prominutím sraček, na které kouká pár tisíc rozkysnutých Američanek … opravdu smutné … spousta scifi, které se skvěle rozjely, byla zrušena …

29.7.2018 | 7:26:06
R.O.B.I.N007

Absolutne nechapu proc ukoncili ento suprovej serial. Akorat jsem dokoukal posledni dil a rikam si jako coze?..v tomto dile se stalo tolik zkratkovitych veci ktere by se dali v klidu rozvest na 1 serii celou. Jsem zklamanej ze je konec!

28.7.2018 | 21:50:39
Fifipek

Dobrého sci-fi je jako šafránu. Po loňském nepochopitelném zrušení Dark Matter se dává hřebík do rakve seriálu, který se lepšil a gradoval každou epizodou. Obrovská škoda. Nezbývá doufat, že se toho někdo ujme, ale ani desetitisíce podpisů loni nebylo nic platných…

27.7.2018 | 1:10:22
1

Colony
85/100 - 110×

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás