Colony Popis

Colony

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.


Rodina Bowmanových je během nečekané invaze oddělena od svého prostředního syna. Zatímco se snaží přežít v nehostinném novém prostředí, hlava rodiny Will se pokusí o proniknutí za hranice kolonie, aby získal svého syna zpět. Což má za následek odhalení jeho minulosti jako člena jednotek FBI. Nyní má dvě možnosti: začít kolaborovat s okupační vládou, aby dostal zpět svého syna, nebo bude poslán do tajemné továrny. To však ještě netuší, že jeho vlastní žena se mezitím stala členkou odboje vůči okupačním jednotkám. Boj o přežití začíná.

Rodina Bowmanových musí přežít v novém nebezpečném prostředí.


Šokující odhalení a zvrat v závěru první řady má trpké vyústění. Zpřísnění bezpečnostních opatřeních a tvrdá odveta obou stran. Nikdo neví komu lze věřit nebo kde číhá nebezpečí. A Bowmanovi, kteří po návratu ztraceného syna ztrácí toho nejstaršího, se budou muset naučit skrývat ve stínech nových pořádků. Dokáží uniknout vševidoucímu očím Velkého bratra v tomto novém orwellovském světě?

Ochránit a udržet rodinu pohromadě za každou cenu.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ScaryX

Bombastický! Druhá série byla neskutečně napínavá, dramatická a jedna epizoda lepší ne ta předchozí.

webmaster
18.4.2017 | 20:24:06
memar

Bomba seriál, má to spád a nieje nuda.

4.4.2017 | 19:54:19
otikk

Já to hodnotím kladně, jsou tam otevřené dvéře a je to druh mysteroizního seriálu, takže žádné superhero go go. Někdy je to drobet pomalejší, ale myslím a souhlasím s BaR_SpartaN, že to spíše na kvalitě nabírá. Je to jiný formát a možná ani vidět nějaký em.. není tak důležitý v tomto seriálu.

webmaster
21.2.2017 | 7:55:40
C4death

Oni ty emzaky neukazou nikdy…asi na to nemaj prachy. Porad se to toci dokola a vlastne se nic podstatnyho nedeje. Prvni serie byla rozhodne lepsi.

19.2.2017 | 21:13:49
janamarta

Kdy budou další série? První perfektní!

29.12.2016 | 21:50:33
BaR_SpartaN

Zatím pecka, uvidíme dál.. :) Edit: První série bomba, každým dílem seriál nabírá na kvalitě! Seriál je potvrzený na 2. sérii, takže nezbývá, než se těšit. :)

10.4.2016 | 13:22:08
fotobads

Super seriál už se těším na další díly .

31.3.2016 | 18:52:58
Zean

Podívala jsem se na všech 10 dílů najednou a líbilo. Těším se na další sezónu, konec byl otevřený pro všechny hrdiny tak jsem zvědavá na jejich další osudy.......

30.3.2016 | 15:36:59
Bosin

super seriál, jsem nadšen a jsem zvědav jak to bude pokračovat.

16.3.2016 | 21:25:07
misticjoe

Tak v deváté epizodě už emzák byl, byť kapánek pochroumanej od exploze. Ale chrčel pěkně, to se musí nechat :-)

16.3.2016 | 15:56:01

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Nepřehlédněte

Seriál Colony bude dál pokračovat

Seriál Colony bude dál pokračovat

Těsně před odvysílání finálové epizody druhé řady stanice USA Network oznámila, že se její úspěšné sci-fi drama Colony dočká také třetí série. Boj s hostiteli i přechodnou okupační vládou tak zdaleka nekončí.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás