Colony
85/100 - 115×

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)

Colony

Rodina Bowmanových je během nečekané invaze oddělena od svého prostředního syna. Zatímco se snaží přežít v nehostinném novém prostředí, hlava rodiny Will se pokusí o proniknutí za hranice kolonie, aby získal svého syna zpět. Což má za následek odhalení jeho minulosti jako člena jednotek FBI. Nyní má dvě možnosti: začít kolaborovat s okupační vládou, aby dostal zpět svého syna, nebo bude poslán do tajemné továrny. To však ještě netuší, že jeho vlastní žena se mezitím stala členkou odboje vůči okupačním jednotkám. Boj o přežití začíná.

Rodina Bowmanových musí přežít v novém nebezpečném prostředí.


Šokující odhalení a zvrat v závěru první řady má trpké vyústění. Zpřísnění bezpečnostních opatřeních a tvrdá odveta obou stran. Nikdo neví komu lze věřit nebo kde číhá nebezpečí. A Bowmanovi, kteří po návratu ztraceného syna ztrácí toho nejstaršího, se budou muset naučit skrývat ve stínech nových pořádků. Dokáží uniknout vševidoucímu očím Velkého bratra v tomto novém orwellovském světě?

Ochránit a udržet rodinu pohromadě za každou cenu.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JirkaDeMode

Za konec nekonec hvězda dolů ! Škoda ! :-)

23.4.2021 | 15:20:35
Spartman

Dost dobrý seriál, který má jen jednu jedinou chybu a to, že skončil už po třetí sérii! Dvěw, tři série by mu ještě slušely…

21.10.2020 | 9:01:53
rychlej

Velmi zajímavé, dobře rozjetá zápletka, škoda, že seriál ukončili

10.6.2020 | 18:21:09
Pipexkm

Vynikajúci seriál. Škoda, že skončil tak otvorene…

31.10.2018 | 22:25:08
Kalam

drama otravné rodinky a k tomu nějaká nepodstatná invaze či co… postavy jak podle šablony béčkových scifi s otravnými rodinkami… nic moc se tam neděje a že to lidi tak žerou je prostě dáno tím hrozným scifi suchem co posledních pár let panuje

9.10.2018 | 2:33:22
Che

Dávám 20 jen díky závěru. Prostě nedokončenej seriál.

7.10.2018 | 10:59:17
ScaryX

Bombastický! Druhá série byla neskutečně napínavá, dramatická a jedna epizoda lepší ne ta předchozí.

čestný člen redakce
18.4.2017 | 20:24:06
memar

Bomba seriál, má to spád a nieje nuda.

4.4.2017 | 19:54:19
otikk

Já to hodnotím kladně, jsou tam otevřené dvéře a je to druh mysteroizního seriálu, takže žádné superhero go go. Někdy je to drobet pomalejší, ale myslím a souhlasím s BaR_SpartaN, že to spíše na kvalitě nabírá. Je to jiný formát a možná ani vidět nějaký em.. není tak důležitý v tomto seriálu.

21.2.2017 | 7:55:40
C4death

Oni ty emzaky neukazou nikdy…asi na to nemaj prachy. Porad se to toci dokola a vlastne se nic podstatnyho nedeje. Prvni serie byla rozhodne lepsi.

19.2.2017 | 21:13:49

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama