Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E07: Fear Knot

S06E07: Fear Knot

Tým se vydává do Zóny přízraků zachránit Karu, která již mezitím ztratila naději. Cesta ale nebude vůbec příjemná. Každý člen se bude potýkat se svou největší můrou, které se bude muset postavit. Martian Manhunter ovšem dodá ostatním odvahu a je tu možnost, že zachrání celý den.

sk
11.5.2021
470 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Mě se líbil ten nápad, taková trochu překombinovaná časová smyčka … ale provedení bylo příšerný. :D

1.9.2021 | 22:54:04
Raiden123

Hmm… Pixie i tak zdrhla …

21.5.2021 | 15:05:28
František Lukeš

Ach joo, na tenhle díl se dívám,jen že musím a nechci vynechávat… :-( Za mě slabý průměr.

20.5.2021 | 19:55:31
Basim

Sakra už se začínám bát, že stejným způsobem poškodí Stargirl. Ona bude další na řadě, jakmile skončí tenhle seriál.

18.5.2021 | 23:23:53
DiceCze

Takovéhle epizody mám většinou rád ale tohle stálo za starou bačkoru. 40% s odřenýma ušima a to jen kvůli Leně, tu mám fakt rád a dobře se na ní dívá. A souhlas s tom99, Alex je nádherná ženská ale ten kostým a hlavně ty oční stíny, to je katastrofa…

18.5.2021 | 13:29:00
EriH

Za mě dobrý, bylo to napínavý a líbí se mi nápad se strachy.

18.5.2021 | 2:06:52
tom99

Tak po dvou skvělých epizodách jsme dostali tuto sračku. Vrátili jsme se k otřesným hercům, kde nikdo neumí hrát, vrátili jsme se k naprosto nestravitelným dialogům, které trhají uši. Výprava stojí za hovno. Hudba, kostýmy, kulisy – to je vše jak ze zlého snu. Chyler Leigh vypadá otřesně v kostýmu, to snad módní návrhář ty oční stíny nemůže myslet vážně. Tohle bylo zase jedno velký špatný po všech směrech. Očividně už to nebaví hrát ani herce. Tenhle díl byl synergií všech průserů, které se setkaly v jednom díle.

webmaster, grafik
13.5.2021 | 9:03:56
Lex Luthor

Jarní finále nic moc tak trochu jsem čekal, že si Braine a Nia najdou čas a trochu pokecají s ostatními své cestě do minulosti, nebo že Alex přijde nato, že oni byli Brandon a Brenda bohužel se to nestalo byla tam o tom jen krátká zmínka

12.5.2021 | 22:19:49

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama