Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E08: Welcome Back, Kara!

S06E08: Welcome Back, Kara!

Po návratu Supergirl a Zor-Ela do National City, oba se snaží zapomenout na Zónu přízraků a užít si společný čas a také být superhrdiny. Bohužel jejich horlivé úsilí se jim stane osudným a naopak na město přivolají zcela novou a nebezpečnou hrozbu. Supergirl čelí novým problémům.

sk
24.8.2021
560 000
43 minut

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Show, dont tell …

Základní pravidlo každýho spisovatele, který autor tohohle scénáře podle všechno nikdy neslyšel. :( A podle toho to tak taky vypadalo.

25.9.2021 | 13:26:27
Basim

Tohle byl babinecký odpad horší než ordinace v Růžové zahradě 2 tvůrci už neví coby už je tam i superman a Kara by ho vykrádala tak z toho udělali nezkutečnou píč*****. Cw by ty tvůrce měla vyhodit. skoro jako star wars trilogy, nedá se nato koukat! Měli ten odpad hodit na Dominátory a začít s nimi válku a nesvádět to na Luthora když říkali, že je to jejich odpad! To nic nedokazuje, že tam byli fotky supergirl a jejích přátel!

4.9.2021 | 7:47:41
tom99

Je těžké se vrátit k seriálu po takové pauze. Ale ono to stále nefunguje. Ne, já prostě roli otce Kary nevěřím. Když pominu ty dialogy, ten herecký projev je šílený… tolik nelogičností. To jako Kara nechce být u toho, až se její rodiče po letech setkají? Co to je sakra za blbost. Otec nechce jako první věc vidět svou manželku, ale radši jde zachraňovat oceány? Je to stále debilní. Tři hvězdy nakonec dávám za závěrečný rozhovor Kary a Alex, které svými výkony dokážou tak nějak držet seriál nad vodou…

webmaster, grafik
26.8.2021 | 14:05:32
Lex Luthor

Jejich pokus zahrát si na strážce vesmíru, kteří bojují se zlým obřím netvorem naprosto selhal ani nedali dohromady megazord, aby ho porazili. Tak trochu jsem doufal, že Zor-El zůstane hlavní postavou po zbytek série třeba se ho tam ještě dočkáme abychom tam měli více bílých mužů a nejen ženské, kterých je tam opravdu přesila.

25.8.2021 | 19:50:22
Raiden123

Pan Zorel nahodne postavil monstrum,ktore bolo treba rozobrat,ked sa im to podarilo,proste letel na dlhodby asi nekonecny vylet do vesmiru,dost nedotiahnute,keze bolo dost komplikovane ho vytiahnut s fantom zony.

25.8.2021 | 16:09:24

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama