Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E09: Dream Weaver

S06E09: Dream Weaver

Kelly potká Joeyeho, mladého mimozemského sirotka, který je vychováván v pěstounské péči. Ten se obává o svého bratra Orlanda. Kelly požádá Karu o pomoc, obě přijdou na nevídané věci. Mezitím se Nyxly dostane do jednoho ze snů Nii a požádá ji taktéž o pomoc.

sk
31.8.2021
590 000
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Osobně vám doporučuju si to pouštět jako podkres, když něco děláte … jak člověk nevidí která postava je černá a která bílá, tak je to rázem mnohem lepší … jako nechápejte mě špatně, pořád je to příšernej škvár, jen ne tolik. :D

25.9.2021 | 14:17:07
Basim

Nelíbí se mi kam ten seriál směřuje Nyxla je ten šotek, jak byla s Karou uvězněna ve Fantomově zoně. Nyxla bude hlavní záporák. Netflix a CW podporují černochy v rasizmu proti býlým, je otázka času kdy nás černý začnou vraždit. V Anglii má černý větší práva než býlej a tam jim lezou do zadku a snažej se to přes seriály. Vemte si že tohle už zachází moc daleko a tohle není realita ale seriál o supergirl a cpou tam tyhle věci! Tohle byl cílený útok na černou rasu přes seriál o superhrdince.

7.9.2021 | 23:12:50
tom99

Tak nám zase ukázali, jak se bílí muži přiživují na hodných černoších a zneužívají je. Jako pardon, ale už je to vážně moc, jak je každej zlej polda bílej muž a hodná oběť černoch… Je to únavné. Nedá se na to koukat. Tohle je prostě jasně placenej seriál demokratický strany. Je to nekoukatelné…

webmaster, grafik
5.9.2021 | 15:05:44
Lex Luthor

Telenovela pokračuje

1.9.2021 | 20:01:46
Raiden123

Drimer stretla vo svojich snoch Nixli a rozhoduje sa ci je ma pomuoct zo sveta snov,lebo Nixli sa nepodarilo uplne prekrocit hranicu realit a vuojst do rovnakej ako existuju ostatny.

Supergirl sa na nahanacku s piatimi nadludmi,ktorym sa podari unikat.Inak je to zas hra na city ako kazde ine rodinne drama,alebo cw telenovela.

1.9.2021 | 9:21:12

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama