Supergirl M'gann M'orzz

M'gann M'orzz

M'gann M'orzz

Bílý marťan, který vyhledal azyl na Zemi po holokaustu na Marsu

Sezóny 3
2016 - 2020

M'gann M'orzz je bílý marťan, která žila na planetě Mars. Během velké události, která je v dějinách Marsu známá jako Holocaust maraťanů, M'gann stála po boku ostatních bílých marťanů, se kterými vyhubovala mírumilovné zelené marťany. M'gann se ale už nedokázala dívat na utrpení zelených marťanů, a rozhodla se jim pomoci.

Sama ale musela z Marsu utéci a nalezla azyl na Zemi, kde žije už pár desítek let. M'gann si našla práci v jednom baru, kde se schází různí mimozemšťani z celé galaxie. Tady na ni narazila Alex Danvers a Maggie Sawyer. Následně se o ní dozvěděl J'onn J'onzz, který si ale o M'gann myslel, že je zeleným marťanem.


J'onn se tedy snažil s M'gann co nejvíce sblížit. Pokoušel se s ní propojit mysl, ale M'gann mu to nedovolila, protože se obávala, že takto by se J'onn dozvěděl o jejím pravém původu. Když byl J'onnův život v ohrožení, M'gann mu musela darovat krev, aby J'onzz přežil. Takto se J'onn dozvěděl, že M'gann je bílý marťan. Také přišel na to, že se postupem času změní v bílého marťana.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

zajímavá postava, s J´onnem ji to spolu sluší, něco jako Romeo a Julie :-) jen ve své origoš verzi je teda pěkně hnusná, zelení marťani jsou hezčí :-D

7.6.2017 | 19:20:54
ShadowKittyGirl

Kráska a zvíře v jednom, její odvaha je ale inspirující a příběh dojímavý. Normálně bych ji ohodnotila lépe, ale vzhledem k tomu, že se moc dlouho nezdržela, musím se držet zpátky…

27.2.2017 | 4:02:45
Kothy

kocka

18.2.2017 | 23:51:38
Lex Luthor

Mis Martian doufám, že spojí své síly s Johnem, jako v young justice

11.12.2016 | 20:39:52

Stav titulků

Epizoda S06E15: Hope for Tomorrow

cz50%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny