Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Vyspoilerovala ukázka na The Marvels jedno důležité cameo?

Vyspoilerovala ukázka na The Marvels jedno důležité cameo?

Nestačí vám týmovka Carol Danvers, Kamaly Khan, Monicy Rambeau? Je tu reálná šance, že se v závěru filmu dočkáme ještě jedné velké postavy, která hrdinkám vypomůže. Poslední promo láká právě na dalšího hrdinu. Taktéž je tu možnost, že se nás studio pokouší zmást.

6 0
18.10.2023

Na film je nutné diváky patřičně nalákat. A jelikož první projekce tržeb vypadají bídně, tonoucí se stébla chytá. Viděli jsme to tak například u konkurenčního Shazama, kdy i tak bídná propagační kampaň na dvojku začala lákat na cameo Wonder Woman (Gal Gadot). Změnilo to něco na výsledku filmu? No, moc ne. Film stejně finančně propadl, ale jednalo se o takový poslední pokus jak film (předčasně) zachránit.

(Vyspoilerovala ukázka na The Marvels jedno důležité cameo? Foto: Disney)

A o něco podobného se nyní pokouší Marvel Studios. V jednom ze zveřejněných klipů je okamžik, kdy Carol Danvers prohlásí, že si na pomoc zavolala přítele. Následně se dočkáme záběru na Bifrost, což naznačuje účast nějakých asgardských hrdinů. Nejvíce se spekuluje o případné účasti Valkyrie (Tessa Thompson) či Thorovi (Chris Hemsworth).

V obou případech by šlo o velké cameo, pravděpodobnější je ale první varianta. Nesmíme zapomínat, že Tessa Thompson již delší dobu toužila po dívčí týmovce. Dokonce s tím konfrontovala i šéfa Marvelu Kevina Feigeho, který ji přislíbil, že určitě něco vymyslí. A právě tady by mohlo jablko padnout na úrodnou půdu. Tessa by bojovala po boku svých ostatních kolegyň, o ženy ve filmu nebude nouze (Carol Danvers, Kamala Khan, Monica Rambeau). Cameo Thora nezní příliš reálně, jakýkoliv jiný výskyt postavy by byl asi pro diváky zklamáním.

Zdroj: ComicBook.com

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

raxarts

Zajímá ten film reálně vůbec někoho?

#2 raxarts #6 ori
18.10.2023 | 12:59:22
raxarts

#1 raxarts: Jakože vždycky si u všeho u Marvelu řeknu „Jo nepujdu na to do kina, ale pozdeji se na to podívám“ ale u tohoto absolutní nezájem :D

18.10.2023 | 13:00:31
Lex Luthor

O ženy ve filmu není nouze ano je to rize feminisitická blbost

18.10.2023 | 13:51:29
Director of SHIELD

Můj zájem je na nule. A není to jen kvůli Captain Marvel. Ms. Marvel mě taky absolutně nezajímá (Snažil jsem se několikrát dokoukat ten seriál ale vždy jsem skončil u třetího či čtvrtého dílu ) a taky mám pocit že ji teď budou cpát všude (Marvels, údajně druhá série jejího seriálu, nejspíš povede Young Avengers atd.) protože „Podle hodnocení RT je to nejlepší seriál, jaký Marvel vytvořil“ Marvels měly na mě už z traileru vibe posledního Thora a něco podobného už nikdy nechci vidět. Proti herečce nic nemám, ta je OK, ale postava se mi ani trochu neprodala.

18.10.2023 | 14:53:26
Raiden123

Film sa bude sice volat Marvels ale hlavnou postavou bude macaci votrelec a jeho potomstvo … Aka ironia …

18.10.2023 | 15:01:24
ori

#1 raxarts: Mňa áno, teším sa, určite to bude zábavný film na odreagovanie, nepotrebujem nad tým premýšľať tak ako ostatní. Carol nemusím, ale veľmi sa teším na Kamalu, ktorá bola v seriáli skvelá.

webmaster
18.10.2023 | 16:47:12
Carlos Matos

Chtěl bych vidět, jaký chumaj může utratit peníze, aby tenhle počin viděl v kině.

19.10.2023 | 21:25:45
Pyrofoxie

Tvle a čo je vlastne problém tohto filmu nechápem úplne tu koment sekciu? Tri postáv je celkom logicky vzájomne prepojené. Carol a Monica majú celkom zaujimavý vzťah pred sebou a malá fanúšička Kamala je fajn prídavok. Okrem toho ešte Fury a bude sa riešiť to o čom tu všetci snívajú od celého Secret Invasion. Kree vs Skrull. Môže mi sem niekto napísať aj čo konkrétne vás utvrdzuje o názore že to je zlý film okrem toho že hlavné postavy sú ženy?

22.10.2023 | 21:29:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama