Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Jaké byly a jsou plány s Marií Rambeau? Herečka přiznává, že o budoucnosti své postavy se toho nikdy moc nedozvěděla

Jaké byly a jsou plány s Marií Rambeau? Herečka přiznává, že o budoucnosti své postavy se toho nikdy moc nedozvěděla

Jsou pouze dvě varianty. Buď Marvel Studios nemá žádný zájem sdílet své vize a plány se svými herci, nebo o těch velkých plánech neví vlastně sám. Herci většinou podepisují smlouvy, aniž by vůbec předem viděli scénář. Ten dostanou těsně před natáčením. Herec tak do poslední chvíle tápe ve tmě.

3 0
4.2.2024

Lashana Lynch se jako Maria Rambeau poprvé objevila v celovečerním filmu Captain Marvel. To bylo vlastně poprvé a naposledy, co jsme se setkali s pravou verzí Marie, posléze vždy vídáme její alternativní verze z jiných vesmírů. Lynch se přiznala, že aspoň ji Kevin Feige narovinu napsal, že postava zemřela v seriálu WandaVision. Herečka je taktéž vděčná, že příběh této postavy byl alespoň ukončen v televizním seriálu. Taktéž se o tom nějaká postava mohla jen zmínit a mohlo být vymalováno.

Lynch bohužel neví o dlouhodobých plánech studia. Maria Rambeau je pouze vedlejší postavou, tudíž se studio herečce ozve, když ji zrovna potřebuje. Lynch věděla, že vystoupí ve druhém Doctoru Strangeovi, ale absolutně netušila, že bude hrát alternativní verzi Captain Marvel. To stejné v případě v Marvels. Až do poslední chvíle nevěděla, jakou verzi Marie bude vlastně hrát.

(Jaké byly a jsou plány s Marií Rambeau? Herečka přiznává, že o budoucnosti své postavy se toho nikdy moc nedozvěděla. Foto: Disney+)

Lynch jako vedlejší a podpůrná herečka nedostává ani předem scénář. Ten obdrží jen pár dní před natáčením, tudíž nikdy ani neví, do čeho jde. O budoucích plánech neví ani druhý X-Men, který se v potitulkové scéně Marvels objevil. Kelsey Grammer se sice ve zmíněném filmu vrátil jako Beast, ale šlo opět o rychle splácanou dohodu. Herec nemá ani páru, zda se ještě někdy v budoucnu objeví.

Jelikož o to (stejně jako Lashana Lynch) stojí, tak je ale pravděpodobné, že se studiem vždy dohodne. Co z toho všeho plyne? Marvel se stoprocentně hledá a už nemá tak promyšlené plány jako kdysi. Své nové fáze vytváří za pochodu. A tam, kde je nějaký plán, tak je úplně minimálně sdílen s herci (ať už hlavními či vedlejšími). Kdyby tu byl někdo typu Robert Downey Jr., tak ten by byl možná zasvěcen, ale dnešní praxí je, že nikdo vlastně neví nic. Kdy se objeví, jak se objeví a koho bude hrát. V případě mnohovesmíru jsou totiž možnosti (ne)omezené.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

Pyrofoxie

Ja neviem, sú tieto články štýlu herec Marvelu nič nevie na niečo dobré? Ani jeden jediný herec od Marvelu si nebude kaziť svoju dohodu len preto, aby spoiloval novinárom. Čakal som že to väčšina pochopí po úžasnom výkone Garfielda, ktorý by ešte dnes dokázal rozprávať, že vlastne celý No Way Home bol deepfake.

Tretia varianta: Herec vie ale má v zmluve napísane, že nemôže povedať jedno jediné slovo lebo z toho nič nebude.

4.2.2024 | 18:52:13
Spiker

Ono se řiká, že prvni fáze byly promyšlené, ale ve skutečnosti prý se taky plánovalo za pochodu. Teď jenom těch projektů bylo hrozně moc a bouchlo to.

4.2.2024 | 23:21:21
lego assassin

Ani náhodou! Už toho bylo dost!

#5 beat
5.2.2024 | 19:50:38
Red2Dwarf

Od desíti k pěti, od pěti k nule a ještě dál.

5.2.2024 | 20:06:44
5.2.2024 | 21:45:57
lego assassin

#5 beat: jsem viděl Marvels oni neví kdy skončit.

6.2.2024 | 9:28:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama