Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Nakia Bahadir

Nakia Bahadir

Další z kamarádek Kamaly, která zpočátku neví o schopnostech své nejlepší kamarádky. I tak ji ale podporuje, co se jen dá.

Sezóny 1
2022 - 2022

Nakia Bahadir studuje na střední škole Coles Academic stejně jako Kamala Khan a Bruno Carreli. Společně tvoří nerozlučnou trojku, Kamala je navíc její nejlepší kamarádka. Nakia je Turkyně, ale vždy měla problém zapadnout do americké komunity. Sama byla pro některé buď moc snědá, nebo naopak moc bílá. Člověk si někdy nevybere.

Jelikož je taktéž muslimkou, dobře si rozumí s Kamalou, jejími rodiči a celou indicko-pákistánskou komunitou žijící v Jersey City. Společně všichni chodí do stejné mešity. Jednoho dne se Nakia rozhodne kandidovat na zástupce mešity, který bude udávat směr celé komunity. Je velice neobvyklé, aby žena kandidovala na tuto klíčovou funkci. Sama si ale dává hodně šancí, je velice neotřelá a nebojí se prosadit si svůj vlastní názor i před dospělými muži.

Kamala bohužel své nejlepší kamarádce o svých schopnostech zamlčí. Nakia se to tak dozví úplně náhodou, když Kamalu přímo uvidí schopnosti používat. Jelikož o schopnostech věděl Bruno, Nakia je tak jediná, která do tohoto tajemství nebyla zasvěcena. Nakia patří mezi oblíbené a cílevědomé studentky. Jelikož ale nosí šátek přes hlavu, dost na sebe upozorňuje. Podle jejích slov se ale nikdy necítila lépe než nyní.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nejako mi nesadla, ale nebola zlá.

webmaster
19.7.2022 | 20:34:53
tom99

Největší kočka v celém seriálu a docela rozumná postava.

webmaster, grafik
6.7.2022 | 20:42:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama