Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Nakia Bahadir

Nakia Bahadir

Další z kamarádek Kamaly, která zpočátku neví o schopnostech své nejlepší kamarádky. I tak ji ale podporuje, co se jen dá.

Sezóny 1
2022 - 2022

Nakia Bahadir studuje na střední škole Coles Academic stejně jako Kamala Khan a Bruno Carreli. Společně tvoří nerozlučnou trojku, Kamala je navíc její nejlepší kamarádka. Nakia je Turkyně, ale vždy měla problém zapadnout do americké komunity. Sama byla pro některé buď moc snědá, nebo naopak moc bílá. Člověk si někdy nevybere.

Jelikož je taktéž muslimkou, dobře si rozumí s Kamalou, jejími rodiči a celou indicko-pákistánskou komunitou žijící v Jersey City. Společně všichni chodí do stejné mešity. Jednoho dne se Nakia rozhodne kandidovat na zástupce mešity, který bude udávat směr celé komunity. Je velice neobvyklé, aby žena kandidovala na tuto klíčovou funkci. Sama si ale dává hodně šancí, je velice neotřelá a nebojí se prosadit si svůj vlastní názor i před dospělými muži.

Kamala bohužel své nejlepší kamarádce o svých schopnostech zamlčí. Nakia se to tak dozví úplně náhodou, když Kamalu přímo uvidí schopnosti používat. Jelikož o schopnostech věděl Bruno, Nakia je tak jediná, která do tohoto tajemství nebyla zasvěcena. Nakia patří mezi oblíbené a cílevědomé studentky. Jelikož ale nosí šátek přes hlavu, dost na sebe upozorňuje. Podle jejích slov se ale nikdy necítila lépe než nyní.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nejako mi nesadla, ale nebola zlá.

webmaster
19.7.2022 | 20:34:53
tom99

Největší kočka v celém seriálu a docela rozumná postava.

webmaster, grafik
6.7.2022 | 20:42:21

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama