Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Aamir Khan

Aamir Khan

Starší bratr Kamaly, který má aktuálně před svým osudovým dnem – svatbou. Ta je ale překažena samotnou Kamalou.

Sezóny 1
2022 - 2022

Aamir Khan je synem Yusufa a Muneeby Khanových, hlavně je také starší bratr a mentor Kamaly. Aamir je již dospělý muž a rodiče na něj měli po celou dobu výchovy velice silný vliv. I když převážnou část svého života strávil v Americe, tak pákistánská kultura pro něj velice znamená a nezapře se v něm.

Aamir se snaží svou sestru vést nejlépe jak to jen jde. Ale s Kamalou je to někdy velice těžké. Aamira potkáváme i s jeho nastávající Tyeshou Hillman, rodilou Američankou, která je taktéž muslimkou. Aamir a Tyesha již dlouhodobě plánují svatbu, na kterou jsou samozřejmě pozváni všichni příbuzní a vesměs celá pákistánská a indická komunita poblíž Jersey City.

Svatba zpočátku jde podle plánu. Lidé se baví, hodně se jí, zpívá a tancuje. Bohužel na svatbu vtrhnou vetřelci prahnoucí po neobyčejném náramku Kamaly. Ta si uvědomuje důležitost celé situace, a tak úmyslně spustí poplach, čímž zničí Aamirovi svatbu. Tento čin je následně Kamale dlouho vyčítán. Tedy až do doby, dokud Aamir a její rodiče nepřijdou na to, že Kamala toho dne udělala hrdinský čin, nikoliv zbabělý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Škoda že mal tak málo priestoru, dosť ma bavil.

webmaster
19.7.2022 | 20:34:34
tom99

Myslel jsem, že bude v seriálu mentorem mladší ségry, ale zdá se, že mu je vše jedno a v seriálu je spíše jen do počtu…

webmaster, grafik
4.7.2022 | 23:02:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama