Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Aamir Khan

Aamir Khan

Starší bratr Kamaly, který má aktuálně před svým osudovým dnem – svatbou. Ta je ale překažena samotnou Kamalou.

Sezóny 1
2022 - 2022

Aamir Khan je synem Yusufa a Muneeby Khanových, hlavně je také starší bratr a mentor Kamaly. Aamir je již dospělý muž a rodiče na něj měli po celou dobu výchovy velice silný vliv. I když převážnou část svého života strávil v Americe, tak pákistánská kultura pro něj velice znamená a nezapře se v něm.

Aamir se snaží svou sestru vést nejlépe jak to jen jde. Ale s Kamalou je to někdy velice těžké. Aamira potkáváme i s jeho nastávající Tyeshou Hillman, rodilou Američankou, která je taktéž muslimkou. Aamir a Tyesha již dlouhodobě plánují svatbu, na kterou jsou samozřejmě pozváni všichni příbuzní a vesměs celá pákistánská a indická komunita poblíž Jersey City.

Svatba zpočátku jde podle plánu. Lidé se baví, hodně se jí, zpívá a tancuje. Bohužel na svatbu vtrhnou vetřelci prahnoucí po neobyčejném náramku Kamaly. Ta si uvědomuje důležitost celé situace, a tak úmyslně spustí poplach, čímž zničí Aamirovi svatbu. Tento čin je následně Kamale dlouho vyčítán. Tedy až do doby, dokud Aamir a její rodiče nepřijdou na to, že Kamala toho dne udělala hrdinský čin, nikoliv zbabělý.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Škoda že mal tak málo priestoru, dosť ma bavil.

webmaster
19.7.2022 | 20:34:34
tom99

Myslel jsem, že bude v seriálu mentorem mladší ségry, ale zdá se, že mu je vše jedno a v seriálu je spíše jen do počtu…

webmaster, grafik
4.7.2022 | 23:02:21

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama