Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Fotky

 • Máme tady první fotky z podzimového filmu The Marvels

  10. listopadu 2023 vlítne do kin film The Marvels. Carol Danvers na to tentokrát nebude sama a na pomoc ji přispěchají posily ze seriálové divize. Bude se úspěch prvního filmu opakovat a opět se tržby přehoupnou přes miliardu amerických dolarů? Podívejte se na nové fotografie.

  8 0
  23.7.2023 | 11:20tom99Diskuze (0)
 • Promo fotografie hlavních postav seriálu Ms. Marvel

  První várka fotografií hlavních postav je tady. Jak u stanice Disney+ bývá zvykem, tak po každé epizodě vydá ještě nějaké plakáty s postavami navíc, které se zrovna v dané epizodě objeví. Tentokrát ale stanice nešetřila a hned úvodní várka má hned rekordních devět fotek.

  9 1
  2.6.2022 | 17:08tom99Diskuze (0)
 • Ms. Marvel na nás útočí na prvním pořádném plakátu

  Padesát dní nás dělí od premiéry seriálu Ms. Marvel. Ten se doposud vytasil s poměrně nevšední ukázkou, která zatím dle komentářů rozdělila publikum. Nyní přidáváme podobně (barevně) laděný plakát. Těšíte se na toto naprosto nevšední dobrodružství?

  9 1
  19.4.2022 | 20:33tom99Diskuze (0)

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama