USA | 2021 | Ukončeno
1 sezóna |
Disney+
| 50 minut
Disney Plus
Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.
Obsazení:Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)
(více)Mladá Kamala Khan je naprosto posedlá hrdiny a především Captain Marvel. Jejím snem je dostat se na blížící se Avengers-con, jenže její rodiče jsou výrazně proti. Kamala tak tedy vymýšlí plán jak se na celou akci dostat. Bohužel se to neobejde bez potíží a Khan přichází ke zvláštním schopnostem.
Indická kultúra mi je blízka, takže až tak mi to neprekážalo, tento diel bol celkom fajn, osobne som očakávala niečo na spôsob Kick-Ass, od toho je to slabšie, ale zas to vyrovnáva štýl grafiky, ten je okúzľujúci :)
Bolo to oveľa horšie než som čakal. A to som sa na to tešil.
Coming of age Marvel superhero origin story. S ne-bílými herci a pro nás zcela jinou kulturou, zvyky a vlastnostmi. Iman je dokonalá. A já jim to totálně žeru.
No to je ale rakovina… :D chápu, že cílovce ala americké teen kolem 12–14 let se to bude líbit, ale první díl teda katatastrofa. Nudný a kvalita na úrovni TV Nova
Ty vole já tu Kamalu miluju! Kam se hrabe Moon Knight a ten lučíšník. Kdo bude hlavní záporák? modok?
Souhlas s Duskem. Kamala v Avengers hře byla hodně chválená, ale tahle herečka je ještě lepší.
Za mě zajímavý pilot, zejména vizuál na jedničku. Co se týče představení Khamaly širšímu publiku, bude to vždy těžké, jelikož se jedná o ne zrovna populární náboženskou a kulturní menšinu. Navíc za mě mnohem lépe (zatím) světu představila Khamalu hra Avengers od Square Enix. Ta hra je výborná co se týče singleplayeru, bohužel je postavená na špatném multiplayeru. A co se týče seriálu – je to skvělé prohloubení Marvel Universa a vypadá to zatím nadějně :)
Vôbec to nebolo také zlé, ako som sa obával, vlastne to bolo celkom fajn.
Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.
Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.