Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Yusuf Khan

Yusuf Khan

Manžel Muneeby a starostlivý otec Kamaly, který chce pro své děti jen to nejlepší.

Sezóny 1
2022 - 2022

Yusuf Khan je manžel Muneeby, otec Kamaly a Aamira. Jako správná hlava rodiny chtěl pro svou rodinu to nejlepší. Vyhodnotil tak, že bude nejlepší Pákistán opustit a okusit štěstí v západním světě. Společně se svou manželkou tedy emigroval do USA do malého městečka Jersey City, kde hledali lepší život.

Yusuf a Muneeba se snaží dodržovat všelijaké pákistánské a muslimské tradice a zvyky i v USA, ale samozřejmě s výchovou dětí je to o malinko složitější. Mladá Kamala zná sice zvyky své rodiny, ale převážnou část svého života strávila již v americké kultuře, a tak se jí určité tradice příliš nezdají. To je obecně největší problém a spouštěč různých konfliktů mezi Yusufem, Muneebou a Kamalou.

Yusuf má být obecně ten zlý a přísný otec, ale většinou tuto úlohu naplňuje právě Mueeba. Yusuf se sice na prví pohled tváří přísně, ale své dceři následně již vše povolí. Alespoň tedy mnohem více než její matka. Yusuf vyznává a ctí staré tradice a chce, aby ženy naplňovaly své původní postavení v pákistánské hierarchii tak, jak je to posledních sedmdesát let ustálené.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Veselý tatko :D

webmaster
19.7.2022 | 20:33:36
tom99

Sympaťák. Taky věrně zpracovaný.

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:39:55

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama