Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Kamala Khan

Kamala Khan

Mladá dívka, která přijde ke zvláštním schopnostem. Miluje Captain Marvel a patří mezi její největší obdivovatelky.

Sezóny 1
2022 - 2022

Kamala Khan je studentkou střední školy v Jersey City a miluje superhrdiny, především Captain Marvel. Díky podcastu Ant-Mana se Kamala přesně dozvěděla, jak probíhala bitva s Thanosem. Moc dobře si uvědomovala, že Captain Marvel byla jednou z hrdinek, která se výrazně podílela na vítězství hrdinů.

Kamala se tak okamžitě stala fanynkou Captain Marvel. Jejím cílem bylo navštívit Avengers-con, tedy setkání fanoušků, kde se mimo jiné bude soutěžit i o nejlepší kostým. Kamala, i když je pákistánského původu, tak je svým srdcem Američankou, která už moc netíhne k tradicím a zvykům své vlastní rodiny, kteří lpí na jiném způsobu života. Ti ji pochopitelně nechtějí na takovou akci pustit a chtějí svou dceru držet zkrátka.

Kamala Khan přesto najde způsob jak se na Avengers-con nepozorovaně vypravit. Společně se svým nejlepším kamarádem Brunem vyrobí i skvělý kostým Captain Marvel, který by Kamale dopomohl soutěž o nejlepší kostým na akci vyhrát. Kamala Khan ale znenadání díky rodinnému dědictví přijde ke zvláštním schopnostem, což samozřejmě přiláká pozornost i různých agentů a nových záporáků.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Parádna bola, vtipná a sympatická, s ňou by som si dobre rozumel, a aj celkom kočka. Nech idú do riti všetci čo tvrdia že aká je na svoj vek vyžraná ako som v jednom komentári tu na stránke čítal (herečka má 19, nie 12 ako si dotyčný asi myslel, a nie je tučná).

webmaster
19.7.2022 | 20:31:51
tom99

Herečka parádní, věřím jí to. A postava poměrně sympatická, jen ten děj kolem ní by mohl být o něco lepší. Ale na to máme let :)

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:38:21
Basim

Chci jí do postele.

19.6.2022 | 14:53:25

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama