Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Bruno Carreli

Bruno Carreli

Nejlepší kamarád Kamaly, který pomáhá své kamarádce splnit si své sny. Jako jeden z mála ví o jejich schopnostech.

Sezóny 1
2022 - 2022

Bruno Carreli je studentem střední školy na Coles Academic v Jersey City. Je nejlepším kamarádem Kamaly Khan. I když ta o něj takový zájem úplně nejeví, je dost možné, že Bruno je do své kamarádky tajně zamilovaný. Bruno a Kamala spolu tráví nejvíce času, většinu dne se baví o superhrdinech a také aktuálně blížícím se Avenger-conu, který se shodou okolností koná přímo v Jersey City.

Právě to je událost, na kterou chtějí Bruno a Kamala jít spolu. Zatímco u Bruna problém není, Kamala naráží na jednu velkou stopku od svých rodičů. Bruno přesto s jejími rodiči vychází na výbornou a sem tam dokonce otci pomůže i s nějakou technickou vychytávkou. Rodiče Kamaly ale mají jasnou představu jak svou jedinou dceru vychovávat a přes to zkrátka nejede vlak.

Kamala přesto vymyslí jak se na Avengers-con dostat. S Brunem tam dorážejí akorát včas, Kamala se rychle převlékne do kostýmu Captain Marvel a zúčastní se soutěže o nejlepší kostým. Soutěž vyhraje, ale ne kvůli svému kostýmu, jako spíše kvůli schopnostem, které nečekaně ukáže před zraky všech diváků. Zatímco všichni si myslí, že se jedná o nějaký trik, Bruno si je moc dobře vědom, že se s Kamalou děje něco zvláštního.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Brian celkom ušiel. Friendzone!

webmaster
19.7.2022 | 20:32:30
tom99

Klasický nejlepší kámoš, se kterým si hlavní hrdinka rozumí, ale nechce ho jen proto, aby jednou za několik sérií skončili spolu :-)

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:38:58

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama