Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Kamala Khan

Kamala Khan

Mladá dívka, která přijde ke zvláštním schopnostem. Miluje Captain Marvel a patří mezi její největší obdivovatelky.

Sezóny 1
2022 - 2022

Kamala Khan je studentkou střední školy v Jersey City a miluje superhrdiny, především Captain Marvel. Díky podcastu Ant-Mana se Kamala přesně dozvěděla, jak probíhala bitva s Thanosem. Moc dobře si uvědomovala, že Captain Marvel byla jednou z hrdinek, která se výrazně podílela na vítězství hrdinů.

Kamala se tak okamžitě stala fanynkou Captain Marvel. Jejím cílem bylo navštívit Avengers-con, tedy setkání fanoušků, kde se mimo jiné bude soutěžit i o nejlepší kostým. Kamala, i když je pákistánského původu, tak je svým srdcem Američankou, která už moc netíhne k tradicím a zvykům své vlastní rodiny, kteří lpí na jiném způsobu života. Ti ji pochopitelně nechtějí na takovou akci pustit a chtějí svou dceru držet zkrátka.

Kamala Khan přesto najde způsob jak se na Avengers-con nepozorovaně vypravit. Společně se svým nejlepším kamarádem Brunem vyrobí i skvělý kostým Captain Marvel, který by Kamale dopomohl soutěž o nejlepší kostým na akci vyhrát. Kamala Khan ale znenadání díky rodinnému dědictví přijde ke zvláštním schopnostem, což samozřejmě přiláká pozornost i různých agentů a nových záporáků.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Parádna bola, vtipná a sympatická, s ňou by som si dobre rozumel, a aj celkom kočka. Nech idú do riti všetci čo tvrdia že aká je na svoj vek vyžraná ako som v jednom komentári tu na stránke čítal (herečka má 19, nie 12 ako si dotyčný asi myslel, a nie je tučná).

webmaster
19.7.2022 | 20:31:51
tom99

Herečka parádní, věřím jí to. A postava poměrně sympatická, jen ten děj kolem ní by mohl být o něco lepší. Ale na to máme let :)

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:38:21
Basim

Chci jí do postele.

19.6.2022 | 14:53:25

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama