Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Tyesha Hillman

Tyesha Hillman

Aamirova láska, která se chystá na nejdůležitější moment ve svém životě – svatbu, kterou ji zkazí Kamala.

Sezóny 1
2022 - 2022

Tyesha Hillman je rodilou Američankou, která má jednoho bratra. S Aamirem Khanem se seznámila v Jersey City v muslimské komunitě, kterou oba pravidelně navštěvují. Hned od začátku to byla velká láska na první pohled, a tak vše směřovalo k velkému sňatku. Rodina Khanových Tyeshu velice vřele přivítala, byla tak častým hostem jejich domu.

Když dojde na osudový den Tyeshy a Aamira, vše jde zpočátku podle plánu. Sjedou se sem známí obou a jedná se o krásnou svatbu. Bohužel je narušena Džiny, kteří chtějí ukořistit náramek Kamaly Khan. Jelikož Kamala ví, že Džinové jsou nebezpeční, rozhodne se sama sabotovat svatbu, i když tuší, že jí její bratr bude skrytě nenávidět.

Aamir a Tyesha mají tak pokaženou svatbu, nicméně jejich lásku jim nemůže nikdo vzít. Kamala se následně novomanželům přizná, proč svatbu takto zkazila. Jelikož se Aamir a Tyesha právě dozví o schopnostech Kamaly, okamžitě zapomenou na nějakou svatbu a chtějí vědět, co vše Kamala umí. Tyeshu vídáme v seriálu většinou po boku Aamira, svých vlastních scén postava moc nemá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

úplne zbytočná postava, už teraz som na ňu zabudol.

webmaster
19.7.2022 | 20:36:56
tom99

Jedna z hlavních postav, která dostala svůj vlastní plakát, ale v seriálu si ji naprosto nevšimnete. Úplně zbytečná postava, která tam byla fakt k ničemu. Získává cenu za nejhorší postavu v seriálu.

webmaster, grafik
18.7.2022 | 16:41:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama