Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Muneeba Khan

Muneeba Khan

Přísná matka Kamaly, která chce svou dceru chránit před nebezpečný stylem života běžných Američanů.

Sezóny 1
2022 - 2022

Muneeba Khan je manželkou Yusufa a matkou mladé Kamaly Khan. Muneeba a Yusuf vyrůstali v Pákistánu a až následně emigrovali do Spojených Států za vidinou lepšího a kvalitnějšího života. Střet kultur západního světa s pákistánskými tradicemi je samozřejmě veliký a neporovnatelný, což pro rodinu představoval značný problém. Muneeba se snaží žít klasický pákistánský život v Americe, což úplně nejde.

A takto vlastně přistupuje i k výchově svých dětí. Chce je za každou cenu ochránit před americkou nerozvážností, náhodnými a povrchními vztahy a před dalšími útrapami, které život v USA nabízí. Muneeba tak chrání svou dceru, co to jen jde. Jenže Kamala většinu života již vyrůstala v Jersey City a nemá již takové pevné vazby na Pákistán jako její rodiče. Chce být tedy klasickou americkou dívkou, což představuje pro matku řádný problém.

Mezi Muneebou a Kamalou dochází tak často ke konfliktům. Kamala většinou dostává různé zákazy, ale vždy si najde způsob jak dosáhnout svého cíle. Když si usmyslela, že půjde na Avengers-con, udělala to i za zády své matky a otce. Rodiče na to samozřejmě přišli a absolutně nerozuměli, proč je Kamala neposlouchá a chce se vydat jinou životní cestou než oni dva.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Najprv som ju nemusel, ale potom už bola fajn. A tá postava bola vierohodne adaptovaná.

webmaster
19.7.2022 | 20:33:18
tom99

Tyhle starostlivé matky známe. Každý, kdo poznal nějakou indickou rodinu a matku, tak takto se přesně chovají. Naprosto věrohodně zpracované.

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:39:39

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama