Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Muneeba Khan

Muneeba Khan

Přísná matka Kamaly, která chce svou dceru chránit před nebezpečný stylem života běžných Američanů.

Sezóny 1
2022 - 2022

Muneeba Khan je manželkou Yusufa a matkou mladé Kamaly Khan. Muneeba a Yusuf vyrůstali v Pákistánu a až následně emigrovali do Spojených Států za vidinou lepšího a kvalitnějšího života. Střet kultur západního světa s pákistánskými tradicemi je samozřejmě veliký a neporovnatelný, což pro rodinu představoval značný problém. Muneeba se snaží žít klasický pákistánský život v Americe, což úplně nejde.

A takto vlastně přistupuje i k výchově svých dětí. Chce je za každou cenu ochránit před americkou nerozvážností, náhodnými a povrchními vztahy a před dalšími útrapami, které život v USA nabízí. Muneeba tak chrání svou dceru, co to jen jde. Jenže Kamala většinu života již vyrůstala v Jersey City a nemá již takové pevné vazby na Pákistán jako její rodiče. Chce být tedy klasickou americkou dívkou, což představuje pro matku řádný problém.

Mezi Muneebou a Kamalou dochází tak často ke konfliktům. Kamala většinou dostává různé zákazy, ale vždy si najde způsob jak dosáhnout svého cíle. Když si usmyslela, že půjde na Avengers-con, udělala to i za zády své matky a otce. Rodiče na to samozřejmě přišli a absolutně nerozuměli, proč je Kamala neposlouchá a chce se vydat jinou životní cestou než oni dva.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Najprv som ju nemusel, ale potom už bola fajn. A tá postava bola vierohodne adaptovaná.

webmaster
19.7.2022 | 20:33:18
tom99

Tyhle starostlivé matky známe. Každý, kdo poznal nějakou indickou rodinu a matku, tak takto se přesně chovají. Naprosto věrohodně zpracované.

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:39:39

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama