Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Studio začíná údajně diskutovat o druhé řadě Ms. Marvel

Studio začíná údajně diskutovat o druhé řadě Ms. Marvel

Studio Disney má na střídačce stále připravenou Ms. Marvel. Jenže kam dál s postavou po průměrném seriálu a ještě průměrnějším celovečerním filmu? Zdá se ale, že nikdo nechce nad postavou zlomit hůl. A tak se již začalo debat o případné druhé řadě. Dokáže to Kamala zvládnout napotřetí?

9 6
19.5.2024

První řada seriálu Ms. Marvel skončila už v červenci 2022 a od té doby čekáme na případné pokračování. Vědělo se, že postava Kamaly Khan dostane patřičný prostor ve filmu Marvels. Na tento projekt se společnost Disney plně soustředila, tudíž debaty o případné druhé řadě nebyly na místě, neboť studio chtělo vědět, jak se postavě povede debut na stříbrném plátně.

(Studio začíná údajně diskutovat o druhé řadě Ms. Marvel. Foto: Disney)

Jenže film Marvels komerčně selhal a ještě sklidil pořádnou kritiku u fanoušků. S postavou Kamaly Khan by se ale dále mělo pracovat, neboť Iman Vellani je nadějnou herečkou, která roli mladé Kamaly miluje. A dokud herečka pořádně nevyroste, mělo by se toho využít. Podle hollywoodského insidera Daniela Ritchmana se tak v interních debatách společnosti Disney hovoří o případné druhé řadě.

Finální rozhodnutí ale zatím nepadlo, tudíž tvůrci nejsou stoprocentně za jedno. I kdyby se rozhodnutí udělalo klidně už dnes, stejně by Kamala přiletěla na Disney+ nejdříve až v roce 2026. A to si ještě fandíme. Je tak klidně možné, že nejdříve uvidíme Khan v týmovce Avengers a až posléze ve druhé řadě Ms. Marvel. Pokud to chce ale studio opačně, musí máknout a rozhodnutí učinit v co nejkratším intervalu.

Zdroj: ComicBookMovi­e.com

Diskuze /3

Raiden123

Hmm? a to hovorili ako ten serial zrusili a nebudu v nom pokracovat … Zase si nevedia vybrat …

19.5.2024 | 9:20:37
Spiker

Kamala fajn, ale vše kolem ni bych zrušil. Snad se objevi v nejakém seriálu někoho zajimavého.

20.5.2024 | 0:32:37
PStark

Jen to ne!! Už první série byla trapná o ničem.

21.5.2024 | 14:04:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama