Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Společnost Walt Disney již nebude zveřejňovat tržby z kin u filmu Marvels, má to jeden pádný důvod

Společnost Walt Disney již nebude zveřejňovat tržby z kin u filmu Marvels, má to jeden pádný důvod

Tak už i společnost Disney dává ruce pryč od zázraku jménem Marvels a nehodlá se v jasně prohraném boji nadále šťourat. Někdy je nutné přiznat si porážku a i z posledních vyjádření Boba Igera vyplývá, že tady si studio jasně uvědomuje, že se jim sázka na kartu příliš nevyplatila.

5 0
8.12.2023

Vzhledem k tomu, že kasovní tržby filmu The Marvels nyní končí, přestaneme informovat o mezinárodních / globálních tržbách tohoto titulu na týdenní bázi. Takto se společnost Walt Disney vyjádřila ke svému razantnímu kroku z posledních dní. Již se nedočkáme žádných oficiálních čísel, nicméně nemusíme úplně zoufat. Stránka BoxOfficeMojo.com se bez těchto údajů obejde a nadále budeme vědět, jak se filmu (ne)daří.

V čem tkví problém? Film The Marvels již po třiceti dnech vypadl z žebříčku nejvýdělečnějších filmů daného týdne (abychom si zde ustálili terminologii, tak tímto obratem nyní myslíme, že má nejmenší celkové tržby z kin; výnosnost filmu v porovnání tržeb vs. nákladů na film nyní neporovnáváme, pozn. red.). To je jednoznačně nejhorší výkon v historii MCU. Dokonce i Neuvěřitelný Hulk z roku 2008 vydržel o týden déle. Film Marvels je taktéž nejméně výdělečným filmem celé série, druhým je právě zmíněný Hulk, který dokázal utržit alespoň přes 265 milionů dolarů.

(Společnost Walt Disney již nebude zveřejňovat tržby z kin u filmu Marvels, má to jeden pádný důvod. Foto: Disney+)

Nejednalo se taktéž o kdovíjaký zázrak, ale to MCU startovalo a jedná se o patnáct let starý film, kdy se bavíme úplně o jinačích cenách vstupenek. Třetím nejhůře výdělečným filmem je překvapivě snímek Captain America: The First Avenger. Ten už ale dokázal odskočit a celkem si z kin odnesl 370 milionů dolarů. Další v pořadí jsou filmy z poslední doby, které poznamenala pandemie spojená s Covid-19 (Black Widow – 379 milionů dolarů, Eternals – 401 milionů dolarů).

Z pěti nejméně výdělečných filmů tu tak máme tři z posledních tří let. Můžeme se vymlouvat na Covid-19, změnu chování publika, stávku scenáristů a vlastně na cokoliv jiného. Bohužel to ale nemění nic na smutné realitě. Aby komiksové filmy přežily, bude jich muset razantně ubýt a náklady na film se musí snížit. Už zkrátka nepůjde točit 200milionové filmy jako na běžícím páse, když tržby vypadají takto.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

percival2

Čím dříve si uvědomí, že jim na tu ideologii nikdo chodit nebude, tím dříve vydělají nějaké peníze i na tak menšinovém žánru, jako jsou komiksy…

8.12.2023 | 8:04:22
Aphxm

Nemusí jich nutně ubýt, ale je potřeba aby DSN najímalo kvalitní scénáristy na základě schopností a ne na základě barvy pleti nebo pol. názoru. Musí zase dělat filmy který nemaj žádnou levičáckou message, ale jsou dobře odvyprávěné. Prostě lidem došla trpělivost s woke propagandou, kterou v posledních letech DSN cpe úplně do všeho.

#3 Komi098
8.12.2023 | 10:45:34
Komi098

#2 Aphxm: Jasně woke propaganda je jaden z několika dalších vedlejších důvodů. Ale rozhodně, rozhodně se nejedná o nijak závažný problém, a důvod, proč lidi na (nejen) na Marvels nechodí. Hlavním a defakto jediným opravdovým důvodem je klesající a vyloženě špatná kvalita samotných posledních filmů. Nic víc bych to nehledal…

#4 PecaCZE #6 Moor8
8.12.2023 | 14:28:51
PecaCZE

#3 Komi098: Jo ale kvalita je širokej pojem :)

8.12.2023 | 14:42:29
Felix Jaeger

zevraj za rok je disney+ strate 1,4 miliardy dollarov.gratu­lujeme

8.12.2023 | 20:30:21
Moor8

#3 Komi098: Jenže ta kvalita je špatná právě kvůli woku. Woke je příčina, nízká kvalita důsledek.

11.12.2023 | 1:09:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama