Avengers Broker

Broker

Broker

Xandarský obchodník s kuriozitami, který se zajímal o koupi Orbu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Informace

Celé jméno: neznámé
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Dan Abnett, Andy Lanning, Jim Cheung
Představitel: Christopher Fairbank
Poprvé se objevil v:
Force Works #15 (září 1995)

Filmy

O Brokerovi

Záhadný otrokář Broker měl jednou ve svém vlastnictví hrdinu jménem Century. Jednou mu však utekl a zapomněl na svojí minulost. Když si pro něj Broker přišel, podařilo se mu zajmout členy Force Works. Využil je, aby uzavřel dohodu s U.S. Agentem, přičemž se choval jako typický intergalaktický obchodník. U.S Agent jej obalamutil a místo Centuryho mu vydal jeho hologram. Následně mu usekli ruku, která držela zařízení ovládající jeho posluhovače. Když bylo zařízení pryč, otroci jej chtěli zabít, ale Century je zastavil. Brokera nakonec o nějaký čas později zavraždil sám.


Filmy, seriály a další média

Kromě komiksů a filmového světa MCU se Broker objevil v animovaném seriálu Strážci Galaxie, kde jej namluvil Kevin Michael Richardson. Broker se tam objevil v pěti dílech a na rozdíl od komiksů či filmového světa měl svůj obchod na Kdovíkde. Vzhled samozřejmě čerpal z filmového světa, podobně jako to tvůrci udělali u dalších postav z tohoto vesmíru.

Marvel Cinematic Universe

Broker byl obchodník z Xandaru, který jednoho dne kontaktoval Yondua a jeho tým Plenitelů, které požádal, aby pro něj sehnali Orb. Ten samozřejmě plánoval prodat dál, ale vše se změnilo, když mu předmět doručil Star-Lord. Mladý Plenitel mu vyzradil, že po Orbu pátrá také Ronan zvaný Žalobce, který byl znám jako nebezpečný fanatik. Broker proto koupi Orbu odmítl a Star-Lorda vyvedl ze svého obchodu. O nějaký čas později jej navštívil Yondu, aby zjistil, komu Orb plánoval prodat. Naposledy byl spatřen během bitvy o Xandar, kdy byl přítomen smrti Ronana rukou Strážců Galaxie.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie