I když nás ve třetích Strážcích Galaxie čeká smutné úmrtí, potitulkových scén se dočkáme

I když nás ve třetích Strážcích Galaxie čeká smutné úmrtí, potitulkových scén se dočkáme

Již v příštím týdnu se dočkáme třetích Strážců Galaxie. A i když půjde o jeden velký konec série, i tak se dočkáme potitulkové scény, která nesmí chybět. Potvrdil to sám James Gunn, který tak chce, aby diváci vydrželi v kinosálech do úplného konce. Vydržíte i vy?

16 0
30.4.2023

Potitulkové scény jsou již raritou všech MCU filmů. A za celou historii tu máme pouze jeden MCU film, který žádnou neměl. Snímek Avengers: Endgame uzavíral jednu velkou kapitolu filmů a zatím patří k jedinému filmu, kde Kevin Feige na nic nového nelákal. Strážci Galaxie 3 (přečtěte si zajímavosti k filmu) ukončí taktéž jednu velkou kapitolu a dalších dílů se (podle posledních informací) nedočkáme.

(I když nás ve třetích Strážcích Galaxie čeká smutné úmrtí, potitulkových scén se dočkáme. Foto: Disney)

Zatímco ostatní pokračování vždy doufají v nový díl (např. nedávný Ant-Man či Thor apod.), tady nás čeká jeden velký a smutný konec. Dočkáme se srdceryvného loučení a dokonce i několika úmrtí. James Gunn se ani zde nevyhnul potitulkové scéně a nedávno na svých sociálních sítích potvrdil, že nás čekají rovnou dvě. Připomínáme, že poslední díl Strážců Galaxie měl dokonce pět potitulkových scén, což je naprostá jedinečnost.

Někdy se stává, že jedna z nabídnutých potitulkových scén je již natočenou scénou pro jiný film. V tuto chvíli nemáme informace, že bychom se něčeho podobného měli dočkat i tady. Rozhodně ale z kina předčasně neodcházejte. Jedna nás čeká zhruba v polovině titulků a druhá na úplném závěru. Potitulkové scény, pakliže budou lákat na širší dění v MCU, pravidelně rozebíráme v separátních článcích. Stavte se tady tedy i za týden po premiéře filmu.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Basim

Hele oni už potvrdili že v avengers 6 bude hlavní záporák Galactus a bude s ním Silver surfer.

1.5.2023 | 8:56:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama