Filmy

 • Black Panther: Wakanda Forever

  Black Panther: Wakanda Forever

  Země Wakanda truchlí. Jejich král T'Challa a zároveň ochránce celé země Black Panther zemřel. Zprávy o jeho smrti se dostávají do světa a Wakanda si nyní musí sama zvolit, jakou cestou se vydá nadále. Bohužel dny truchlení musí rychle odeznít, protože na pozadí se objevuje nová hrozba z hlubin moří.

  2022
 • Werewolf by Night

  Werewolf by Night

  Viděli byste rádi horor z minulého století v provedení Marvelu? To se vám nyní vyplní, protože studio najalo jinak výborného skladatele Michael Giaccino, který si pro vás připravil jednohubku Werewolf by Night. Je vidět, že i Marvel Studios dokáže být odvážné. Toto je již velká změna žánru.

  2022
 • Thor: Love and Thunder

  Thor: Love and Thunder

  Thor prožívá kruté časy. Hledá aktuální formu a snaží se v sobě probudit své staré já. Bohužel do toho všeho se na scéně objevuje Gorr, který se rozhodl zabít veškeré bohy. Jelikož ví, že Thor na něj nestačí, vyrazí za starými přáteli, kde zjistí, že jeho stará láska má superschopnosti.

  2022
 • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  Mnohovesmír je v nebezpečí. Dveře do našeho vesmíru se otevírají, poté co Doctor Strange pokazil kouzlo se Spider-Manem. Nyní musí čelit kruté realitě, že verze kohokoliv z nich se může objevit i v našem vesmíru. Dokáže ale nejmocnější čaroděj napravit tento nepořádek?

  2022
 • Spider-Man: No Way Home

  Spider-Man: No Way Home

  Každá trilogie musí končit velkolepě. A nebude chybět ani tady. Brány do multivesmíru jsou otevřeny a Spider-Man musí čelit své největší zkoušce. Zatímco je jeho identita odhalena, po New Yorku se začínají objevovat staří nepřátelé z jiných pavoučích filmů. Zvládne je Peter sám porazit?

  2021
 • Eternals

  Eternals

  Schovávali se několik stovek let před zraky lidí. Nezasahovali do důležitých historických milníků. Nyní se ale něco změnilo. Svět je po útoku Thanose rozvrácený a Eternals se musí opět spojit a zahojit jizvy z minulosti. Čeká nás příběh, na který nejsme v MCU vůbec zvyklí.

  2021
 • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  Představuje se nám nový hrdina v MCU. Shang-Chi touží po obyčejném životě, ale jeho minulost je komplikovaná, ze stínu svého otce zkrátka jen tak nevystoupí. Shang-Chi tak bere osud do svých rukou a pokouší se sám sobě dokázat, že nejen svůj život dokáže změnit k lepšímu.

  2021
 • Black Widow

  Black Widow

  Člen týmu Avengers konečně dostává svůj vlastní film, aby odvyprávěl svůj příběh. Black Widow se dostává k případu, který ji náramně připomíná její komplikovanou a temnou minulost. Natasha musí navázat stará spojení s lidmi, které neviděla několik let. Začíná kompletní příběh Black Widow.

  2021
 • Spider-Man: Far From Home

  Spider-Man: Far From Home

  Spider-Man se vyrovnává s aktuální ztrátou, ale již brzy musí na své problémy zapomenout, protože se vydává na školní výlet do Evropy. Bohužel i tam si ho problémy najdou, když ho navštíví Nick Fury, bývalý ředitel organizace S.H.I.E.L.D. Ten ho posílá do boje proti nebezpečnému nepříteli.

  2019
 • Avengers: Endgame

  Avengers: Endgame

  Vyvrcholení dvacetiletého snažení studia Marvel Studios je tady. Zatímco Thanos vyhubil půlku vesmíru, doma na Zemi jsou hrdinové zlomení a stále se nemohou vyrovnat se ztrátami, které utrpěli. Je tu ale kousek naděje, díky které mohou zachránit své blízké a navrátit vesmíru rovnováhu.

  2019

Aktuální film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Nejlepší postavy - Black Panther: Wakanda Forever

Reklama

Zajímavosti

Kit Harington by nekývl na Eternals, kdyby jeho postava měla být jen něčí přítel

Kit Harington by nekývl na Eternals, kdyby jeho postava měla být jen něčí přítel

Kit Harington už není žádné béčko, a tak by se neupsal projektu, kde by hrál druhé house. V prvním filmu od MCU si ovšem Harington takové druhé housle zahrál. Dobře ale věděl, že to nebude jeho jediný počin v této sérii. Jeho chvíle má přijít a rozhodně bude stát za to.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama