Filmy

 • The Marvels

  The Marvels

  Carol Danvers si nechtěně propojí své nadpřirozené schopnosti s Monicou Rambeau a mladičkou Kamalou Khan. Hrdinky si tak vyměňují svá místa pokaždé, když použijí své schopnosti. Brzy ale zjistí, že to není jediný problém, kterému trio hrdinek bude muset čelit. Na obzoru se objevil nástupce Thanose.

  2023
 • Strážci Galaxie: Volume 3

  Strážci Galaxie: Volume 3

  Strážci Galaxie se nachází v Kdovíkde, kde se pokouší žít poklidný život. Star-Lord se stále vzpamatovává ze ztráty Gamory. Zničehonic se ale začnou objevovat staré jizvy a kostlivci z života Rocketa. Celý tým se tak vydává na jednu ze svých posledních výprav, která definitivně ukončí příběh Strážců Galaxie.

  2023
 • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  Scott Lang žije poklidný život se svou dcerou Cassie a rodinou Pymů. Jenže Cassie jednoho dne vyšle signál do kvantové říše, který nechtěně všechny vcucne do ní. Zatímco ostatní hledají cestu ven, Scott se seznámí s jistým Kangem, který mu dá něco, po čem dlouho toužil.

  2023
 • Black Panther: Wakanda Forever

  Black Panther: Wakanda Forever

  Země Wakanda truchlí. Jejich král T'Challa a zároveň ochránce celé země Black Panther zemřel. Zprávy o jeho smrti se dostávají do světa a Wakanda si nyní musí sama zvolit, jakou cestou se vydá nadále. Bohužel dny truchlení musí rychle odeznít, protože na pozadí se objevuje nová hrozba z hlubin moří.

  2022
 • Werewolf by Night

  Werewolf by Night

  Viděli byste rádi horor z minulého století v provedení Marvelu? To se vám nyní vyplní, protože studio najalo jinak výborného skladatele Michael Giaccino, který si pro vás připravil jednohubku Werewolf by Night. Je vidět, že i Marvel Studios dokáže být odvážné. Toto je již velká změna žánru.

  2022
 • Thor: Love and Thunder

  Thor: Love and Thunder

  Thor prožívá kruté časy. Hledá aktuální formu a snaží se v sobě probudit své staré já. Bohužel do toho všeho se na scéně objevuje Gorr, který se rozhodl zabít veškeré bohy. Jelikož ví, že Thor na něj nestačí, vyrazí za starými přáteli, kde zjistí, že jeho stará láska má superschopnosti.

  2022
 • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  Mnohovesmír je v nebezpečí. Dveře do našeho vesmíru se otevírají, poté co Doctor Strange pokazil kouzlo se Spider-Manem. Nyní musí čelit kruté realitě, že verze kohokoliv z nich se může objevit i v našem vesmíru. Dokáže ale nejmocnější čaroděj napravit tento nepořádek?

  2022
 • Spider-Man: No Way Home

  Spider-Man: No Way Home

  Každá trilogie musí končit velkolepě. A nebude chybět ani tady. Brány do multivesmíru jsou otevřeny a Spider-Man musí čelit své největší zkoušce. Zatímco je jeho identita odhalena, po New Yorku se začínají objevovat staří nepřátelé z jiných pavoučích filmů. Zvládne je Peter sám porazit?

  2021
 • Eternals

  Eternals

  Schovávali se několik stovek let před zraky lidí. Nezasahovali do důležitých historických milníků. Nyní se ale něco změnilo. Svět je po útoku Thanose rozvrácený a Eternals se musí opět spojit a zahojit jizvy z minulosti. Čeká nás příběh, na který nejsme v MCU vůbec zvyklí.

  2021
 • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  Představuje se nám nový hrdina v MCU. Shang-Chi touží po obyčejném životě, ale jeho minulost je komplikovaná, ze stínu svého otce zkrátka jen tak nevystoupí. Shang-Chi tak bere osud do svých rukou a pokouší se sám sobě dokázat, že nejen svůj život dokáže změnit k lepšímu.

  2021

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Joss Whedon. Pro některé bůh, který připravil první Avengers a změnil pohled na celovečerní týmovky. Pro jiné problémový člověk, který má za sebou jeden průšvih za druhým. A ty průšvihy vyplouvají na povrch i nyní. Své o tom řekl původní scenárista Avengers.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama