Avengers Extra

Extra

 • Recenze filmu Eternals

  Snad i v těchto nelehkých časech si všichni udělali čas, aby se dostali do kin a podívali se na film Eternals. Film rozhodně stojí za návštěvu a pokud ještě váháte, rozhodně do kin zajděte. Taktéž se podívejte na naší recenzi, která obsahuje vše, proč byste film neměli vynechat.

  15 4
  2.12.2021 | 17:17tom99Diskuze (26)
 • Recenze filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  Po Black Widow to Marvel Studios zkouší s Shang-Chim, zcela novým hrdinou s asijskými kořeny. Pokud ještě váháte, zda do kina zajít, přečtěte si naší nespoilerovou recenzi, zda tento nový přírůstek do MCU rodiny za to stojí, nebo se na něj hodně rychle zapomene.

  19 0
  8.9.2021 | 17:38tom99Diskuze (16)
 • Recenze filmu Black Widow

  S recenzí jsme si dávali pěkně na čas. Pevně věříme, že už všichni měli čas zajít do kina nebo si film obstarat nějak jinak, takže můžeme snímek rozebrat pěkně bez servítek a i se spoilery. V komentářích nám určitě dejte vědět, jak celý film hodnotíte vy. Jsme zvědaví.

  13 2
  8.8.2021 | 16:20tom99Diskuze (26)
 • Marvel postavy podle minutáže

  Zajímalo vás někdy, jak si vedou jednotlivé MCU postavy, co se týče pobytu na plátně a obrazovkách? Pokud ano, tak jsme pro vás připravili seznam, na kterém jsou zaznamenány různě důležité postavy, kterých jsme se ve filmech i seriálech dočkali. Jak obstojí filmoví hrdinové proti těm seriálovým?

  30 1
  10.9.2018 | 15:15Blackhand47XDDiskuze (9)
 • Postřehy k filmu Avengers: Infinity War

  Největší biják letošního roku je již za námi. Nečekaně však obsahoval tunu narážek na předešlé filmy či komiksy, které si spolu rozebereme v tradičních postřezích. Jim Starlin a další tvůrci musí být na Russoovy pyšní.

  45 0
  20.5.2018 | 16:00Blackhand47XDDiskuze (12)
 • Postřehy z Black Panthera

  Film o africkém hrdinovi v sobě skrývá možná více odkazů, než jste si původně mysleli. Najdete zde mnoho narážek na komiksy i tradiční černošskou kulturu. Jakých změn jsme se dočkali a co vše Coogler do filmu ukryl? Na to se spolu podíváme v našich postřezích.

  29 0
  15.4.2018 | 15:00Blackhand47XDDiskuze (6)
 • Postřehy z druhého traileru k Infinity War

  Druhý trailer k Infinity War je již nějakou tu dobu venku. Nastal proto čas udělat si rozbor, který se neobejde bez teorií a možných spoilerů. Během pár minut jsme se opět dočkaly nespočtu narážek na komiksovou předlohu, která nám může nemálo odhalit.

  26 0
  27.3.2018 | 13:13Blackhand47XDDiskuze (13)
 • Postřehy z traileru k Infinity War

  Trailer k Infinity War byl jedním z nejočekávanějších trailerů letošního roku. Právě tímto filmem bude oslaveno desetileté výročí celého univerza, takže si s ním tvůrci patřičně vyhráli. Co vše nám trailer řekl o nadcházející vřavě, která vypukne příští rok?

  34 0
  7.12.2017 | 15:00Blackhand47XDDiskuze (13)
 • Postřehy z filmu Thor: Ragnarok

  Třetí díl Thora nám opět představil tunu easter eggů, které buď odkazují na komiksy, nebo populární kulturu obecně. Navíc jsme se dočkali také několika cameí. Pojďme se spolu podívat na všechny narážky, jež si pro nás tvůrci připravili a pečlivě je ve filmu ukryli.

  34 0
  5.11.2017 | 15:35Blackhand47XDDiskuze (20)
 • Black Order pod drobnohledem. Kdo jsou Thanosovi poskoci?

  Potvrzení Black Orderu do Infinity War potěšilo nejednoho komiksového fanouška. Premiéra je sice za dlouho, ale to nám nebrání v tom vám jednotlivé postavy představit. Kde se tedy vzaly Thanosovy vražedné děti, které patři mezi nejnebezpečnější bytosti v galaxii?

  21 0
  13.9.2017 | 15:06Blackhand47XDDiskuze (8)

Aktuální film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy - Eternals

Reklama

Zajímavosti

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Zatímco si studia Marvel Studios a Sony plácli na další trilogii a fanoušci jsou poměrně v suchu, Tom Holland samozřejmě ví, co to pro jeho hereckou budoucnost znamená. On v roli Petera Parkera nemůže zůstat donekonečna, což nyní už na veřejnosti přiznává. Máme se bát?

Reklama

Předchozí film

Eternals


Premiéra: 4.11.2021
Režie: Chloé Zhao
Scénář: Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo, Kaz Firpo
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Dong-seok Lee, Kit Harington, Salma Hayek, Angelina Jolie, Harry Styles, Harish Patel, Haaz Sleiman a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie