Postavy - Strážci Galaxie

Strážci Galaxie

 • Drax

  Drax

  Drax Ničitel je válečník, který má před sebou jediný cíl: pomstít se za smrt své rodiny, i kdyby měl přitom celou galaxii obrátit naruby. Jak cenným členem týmu Strážců Galaxie se proto Drax asi stane?

  Sezóny 4
  2014 - 2019
 • Gamora

  Gamora

  Nelítostná nájemná hrdlořezka, se kterou rozhodně není radno si zahrávat. A jako členka nově vzniklých Strážců Galaxie se nyní navíc bude muset naučit i týmové práci.

  Sezóny 4
  2014 - 2019
 • Groot

  Groot

  Inteligentní mimozemský strom, který se stal parťákem, ranařem a pokojovou květinou Rocket Raccoona, s nímž tvoří nerozlučnou dvojku a klíčovou součást Strážců Galaxie.

  Sezóny 4
  2014 - 2019
 • Kraglin Obfonteri

  Kraglin Obfonteri

  Kraglin byl Plenitel a nejvěrnější stoupenec Yondu Udonty.

  Sezóny 2
  2014 - 2017
 • Mantis

  Mantis

  Empatická mimozemšťanka, která celý život žila mimo civilizaci. Po setkání Petera se svým otcem se přidala ke Strážcům Galaxie, kteří se pro ní stali novou rodinou.

  Sezóny 2
  2017 - 2018
 • Nebula

  Nebula

  Šílená vražedkyně ohrožující nevinné obyvatele vesmíru. Byla vycvičena spolu s Gamorou a jejím nevlastním otcem je ještě šílenější titán Thanos.

  Sezóny 3
  2014 - 2018
 • Rocket Raccoon

  Rocket Raccoon

  Výborný střelec, brilantní stratég a… mluvící mýval, se kterým není radno si zahrávat. Rocket Raccoon spolu se svým parťákem Grootem jsou možná ti nejpodivnější, avšak o to významnější členové Strážců Galaxie.

  Sezóny 3
  2014 - 2018
 • Star-Lord

  Star-Lord

  Mezihvězdný bandita, který je stejně legendární, jak je neznámý. Peter Quill není žádný superhrdina a většinou mu jde jen o vlastní zájmy. Osud ho však přiměje vydat se na cestu až překvapivě nezištnou.

  Sezóny 3
  2014 - 2018
 • Yondu

  Yondu

  Jeden ze sta vůdců Plenitelských klanů, který vychovával Petera Quilla, známého jako Star-Lord. Yondu bojuje za pomocí Yaka šípu, který reaguje na zvuky vydávané uživatelem. Sám Yondu se nakonec přidal ke Strážcům Galaxie, kterým pomohl porazit novou galaktickou hrozbu.

  Sezóny 2
  2014 - 2017
 • High Evolutionary

  High Evolutionary

  Vizionář, jenž má touhu neustále vše vylepšovat a předělávat. Jeho nejlepším výtvorem je Rocket Raccoon.

  Sezóny 1
  2023 - 2023

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama