Broker

Broker

Xandarský obchodník s kuriozitami, který se zajímal o koupi Orbu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Informace

Celé jméno: neznámé
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Dan Abnett, Andy Lanning, Jim Cheung
Představitel: Christopher Fairbank
Poprvé se objevil v:
Force Works #15 (září 1995)

Filmy

O Brokerovi

Záhadný otrokář Broker měl jednou ve svém vlastnictví hrdinu jménem Century. Jednou mu však utekl a zapomněl na svojí minulost. Když si pro něj Broker přišel, podařilo se mu zajmout členy Force Works. Využil je, aby uzavřel dohodu s U.S. Agentem, přičemž se choval jako typický intergalaktický obchodník. U.S Agent jej obalamutil a místo Centuryho mu vydal jeho hologram. Následně mu usekli ruku, která držela zařízení ovládající jeho posluhovače. Když bylo zařízení pryč, otroci jej chtěli zabít, ale Century je zastavil. Brokera nakonec o nějaký čas později zavraždil sám.

Filmy, seriály a další média

Kromě komiksů a filmového světa MCU se Broker objevil v animovaném seriálu Strážci Galaxie, kde jej namluvil Kevin Michael Richardson. Broker se tam objevil v pěti dílech a na rozdíl od komiksů či filmového světa měl svůj obchod na Kdovíkde. Vzhled samozřejmě čerpal z filmového světa, podobně jako to tvůrci udělali u dalších postav z tohoto vesmíru.

Marvel Cinematic Universe

Broker byl obchodník z Xandaru, který jednoho dne kontaktoval Yondua a jeho tým Plenitelů, které požádal, aby pro něj sehnali Orb. Ten samozřejmě plánoval prodat dál, ale vše se změnilo, když mu předmět doručil Star-Lord. Mladý Plenitel mu vyzradil, že po Orbu pátrá také Ronan zvaný Žalobce, který byl znám jako nebezpečný fanatik. Broker proto koupi Orbu odmítl a Star-Lorda vyvedl ze svého obchodu. O nějaký čas později jej navštívil Yondu, aby zjistil, komu Orb plánoval prodat. Naposledy byl spatřen během bitvy o Xandar, kdy byl přítomen smrti Ronana rukou Strážců Galaxie.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama