Advokátka herce Bladea nic takového ve své profesionální kariéře nezažila, opravdu ztratíme i herce?

Advokátka herce Bladea nic takového ve své profesionální kariéře nezažila, opravdu ztratíme i herce?

Film Blade má dost svých vlastních problémů a jakékoliv mediální kauzy filmu rozhodně nepomáhají. Nyní se krátce vyjádřila i advokátka hlavní hvězdy, která se podivuje nad tím, jak tak velké studio jako Mavel ještě nezačalo s natáčením, když první debaty proběhly již v roce 2019.

0 5
21.6.2024

Okurková sezóna je v plném proudu, a tak nejžhavějším pánem na holení je aktuální Blade, kde Marvel Studios musí hasit jeden problém za druhým. Navíc problémy se dostávají ven i veřejně. Odsunuté natáčení, ztráta dvou režisérů, problémy se scénářem. Vždyť o tom píšeme a mluvíme již několikrát, takže moc dobře víte, o čem je řeč.

Nyní si svou polívčičku přihřála i advokátka herce Mahershaly Aliho Shelby Weiser. Ta promluvila pro The Hollywood Reporter, kde se sama svěřila, že naprosto nechápe, že natáčení ještě nezačalo. První dohoda padla už v roce 2019 a pět let uplynulo a stále tu nemáme žádný výsledek. Jasně, natáčení by nejspíše mělo začít ještě letos, aby se stihla v listopadu 2025, jenže věří tomu ještě někdo?

(

Nedávno jsme vás informovali, že Mahershala Ali je ale v jednání se studiem Universal kvůli natáčení nového Jurského světa. Tahanice o herce a vlastně i vyjednávání trvají už přes čtrnáct dnů. Čím déle to trvá, tím více to vypadá, že to bude buď jeden projekt nebo druhý. Buď uvidíme Aliho v Bladeovi tak, jak je to aktuálně naplánované. A nebo tu je druhá varianta, že se Ali přesune do výdělečnější série, kde má větší jistotu.

Tím pádem by Blade padl a prakticky by se mohl celý projekt odepsat. Celou situaci zpovzdálí sleduje i Wesley Snipes, který lovce upírů hrál v letech 1998 až 2004. A na svých sociálních sítích zničehonic začal sdílet tématiku s Bladem. Jako cameo v rámci mnohovesmíru by to byl skvělý tah, ale začít novou sérii opět se Snipesem by bylo asi přáním jen fanoušků a k realitě má zřejmě daleko.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Kafka Tamura

Z woke hoven už se bortí celé Disney a právníci se teď začnou dohadovat, co se to tam vlastně děje.:D To nemá chybu. Ale s radostí sleduju, jak se jim to tam konečně začíná bortit.

22.6.2024 | 2:41:16
Camaris

Chtěli woke Blade, ale za 5 let nepřišli na to , jak to udělat :D

22.6.2024 | 22:47:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama